تیونینگ سری 6 کوپه توسط Prior Design

تیونینگ سری 6 کوپه توسط Prior Design

بسیاری از تیونرها مانند Prior Design علاقه خاصی به محصولات ب ام و دارند و خودروهای مختلفی از این شرکت را تیونینگ می کنند. حال این شرکت به سراغ یکی از داغ ترین محصولات ب ام و یعنی سری 6 کوپه رفته و با ایجاد تغییرات گسترده ای آن را تبدیل به یک اسب وحشی باواریایی کرده است.
اولین چیزی که در این خودرو جلب توجه می کند کیت بدنه ای است که روی آن نصب شده و چهره این خودرو را بسیار خشن کرده است. در جلو، ورودی های هوای بکار رفته بسیار بزرگ هستند و در آن ها از فیبرکربن استفاده شده است. درپوش موتور نیز تعویض شده و در نمونه ای که روی این خودرو نصب شده دارای خطوط زیادی است که نمای جلوی سری 6 را عصبانی کرده و همچنین ورودی های هوا نیز روی آن قرار داده شده است.
در عقب سپر تغییر کرده و در آن از دیفیوزر فیبرکربنی استفاده شده است. همچنین در بالای صندوق عقب یک بال کوچک نصب شده که جنس آن نیز از فیبرکربن می باشد.
شاید از دیگر تغییرات بزرگی که در این خودرو اتفاق افتاده استفاده از رینگ های بزرگی است که طراحی آن ها توسط Prior Design انجام شده و نمای کناری سری 6 را هماهنگ با دیگر قسمت های آن کرده است.
با وجود اینکه این بادی کیت برای سری 6 کوپه نصب شده اما Prior Design اعلام کرده که این کیت برای دیگر مدل های سری 6 مانند مدل کروک نیز قابل نصب می باشد.
نظرات
 
 
 

ali raei

1393/1/3
بی ام دابلیو ماشینای ساده طراحی میکنه پس امکان تیونینگ دارن ولی بنز طوری طراحی میکنه که جا واسه تیونینگ نداره فوقش یه اسپویلر بشه ازش عوض کنی که خوشکل تر بشه.

Mani

1393/1/6
به نظر من على اقا بنز هميشه يك سر و گردن از BMW بالاتر هست هم تو طراحى و هم تو اپشن و كلى موارد ديگه نمونه ش SCLASS كه نمونه يك شاتل متحرك هست

toshiba

1393/1/9
ی جواب کوچولو برا آقا مانی گل . بی ام و سال 1999 ی m5 خوشگلو داد بیرون که تو تیزر تبلیغاتیش پر سرعت ترین ماشین 4 در دنیا بود با سرعت 310 کیلومتر در ساعت که تو ماشینهای 4 در تا الان که من دارم تایپ می کنم هنوز بی ام و m power و g power حرف اول رو میزنند .

کلام آخر گیرم بنز به ماشینهای 4در بی ام و هم برسه . با x6 میخواد چی کار کنه که تو سرعت سوپر اسپرت ها رو پشت سر میذاره .


اینم بگم یادتون باشه X6 شاسی بلنده زیر 1 دقیقه 300 رو میزنه
Top