رونمایی از دوج چلنجر مدل 2015

رونمایی از دوج چلنجر مدل 2015

همانطورکه می‌دانید یکی از اصلی‌ترین رقیبان خودروهایی مانند فورد ماستنگ و یا شورلت کامارو، دوج چلنجر است. خودرویی که در سرتاسر جهان طرفداران بسیاری دارد و چهره جذاب و عضلانی آن هر خودرو دوستی را مجذوب خود می‌کند.
حال دوج از مدل 2015 این خودرو در نمایشگاه نیویورک رونمایی کرده و چهره جدید آن را در معرض دید عموم قرار داده است. در نگاه اول چراغ‌های جدید و طراح سپر جلویی خودنمایی می‌کنند. بر روی درپوش موتور نیز یک ورودی هوای جدید در نظر گرفته شده که چهره آن را عضلانی‌تر از گذشته کرده است.
دوج چلنجر قرار است در مدل‌های SXT، SXT Plus، R/T، R/T Plus، R/T Shaker، R/T Plus Shaker، Scat Pack و HEMI Scat Pack عرضه شود. یکی از قوی‌ترین مدل‌ها Scat Pack است که روی آن یک پیشرانه 8 سیلندری به حجم 6.4 لیتر نصب شده که می‌تواند حداکثر 485 اسب‌بخار را تولید کند. این نیرو به صورت استاندارد به یک گیربکس 6 سرعته دستی منتقل می‌شود اما می‌توان به صورت سفارشی یک گیربکس 8 سرعته خودکار را نیز روی آن نصب کرد. اگر گیربکس خودکار روی این مدل از چلنجر نصب شده باشد شتاب صفر تا صد کیلومتر آن در حدود 4 ثانیه خواهد بود که با توجه به پیشرانه بزرگ نصب شده دور از انتظار هم نبود.
در داخل کابین نیز چلنجر 2015 تغییراتی را در خود دیده است که می‌توان به صفحه نمایش 8.4 اینچی و یا سیستم Uconnect Access اشاره کرد.
هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت این خودرو منتشر نشده اما هر آنچه باشد احتمالاً طرفداران این خودرو حاضر به پرداخت آن خواهند بود تا بتوانند مانند گذشته یک آمریکایی عضلانی و قدرتمند را در اختیار داشته باشند.
نظرات
 
 
 

aminhp

1393/1/29
یه ماسل کار کلاسیک و اصیل امریکایی.
زیباتر شده و طراحاش تونستن یه کلاسیک مدرن رو طراحی کنن.
خدایی خیلی خواستنیه.

رضا

1393/1/29
وای خدا چقدر اصیله این ماشین

ER.

1393/1/30
وایییییییییی پسر این چ غولی شده!!!!!
قدرتش هم 15 اسب بیشتر شده
عالیههههههههههههههه

پیکان جوانان

1393/3/23
خیلی توپه.جون میده باهاش دریفت کنی 100 نسبت به نسل قبلیش بهتره

mohammad

1393/9/18
خدا قسمت کنه پشت یکیش بشینی دریفت کنی (خیلی باید دلت پاک باشه)

عبدالله

1393/10/30
وای خدا فکر کردم فورد موستانگ خوبه نگو این چلنجر بهتره وااااااااااااااااااااااااای خدا یکیش رو بهم بده یا دریفت باش برم بعد برای خودت.
گر چه ما نه از این پولا داریم نه از این شانس ها.
خداحافظ دوج چلنجر عزیزم ... خداحافظ
Top