دوج چارجر 2015، اصیل و مدرن

دوج چارجر 2015، اصیل و مدرن

دوج در نمایشگاه نیویورک از مدل 2015 چارجر (Charger) رونمایی کرده است. این خودرو از طراحی کاملاً متفاوتی نسبت به مدل قبلی بهره می‌برد و چهره آن مدرن‌تر شده است. البته تغییرات مدل 2015 چارجر به چهره آن ختم نمی‌شود و از نظر پیشرانه نیز این خودرو تغییراتی داشته است.
روی این آمریکایی پرطرفدار پیشرانه‌های مختلفی نصب می‌شود که قدرتمندترین آن‌ها یک پیشرانه 8 سیلندر HEMI است که 5.7 لیتر حجم دارد و می‌تواند حداکثر 370 اسب‌بخار را تولید کند که این نیرو به یک گیربکس 8 سرعته خودکار منتقل می‌شود. البته لازم به ذکر است که این پیشرانه به تکنولوژی غیرفعال کردن سیلندرها مجهز شده که باعث می‌شود از نظر مصرف سوخت در سطح بسیار خوبی قرار بگیرد.
پیشرانه دیگر 6 سیلندر Pentastar است که 3.6 لیتر حجم دارد و می‌تواند حداکثر 292 اسب‌بخار تولید کند. این پیشرانه نیز به همان گیربکس 8 سرعته خودکار مجهز شده با این تفاوت که در این مدل پکیج Rallye Appearance نیز قابل نصب است که به کمک ورودی‌های هوای جدید و خروجی‌های اگزوز متفاوت و همچنین تغییراتی در تنظیم ECU توان تولیدی به 300 اسب‌بخار افزایش پیدا می‌کند.
در نهایت باید گفت که دوج چارجر جدید از نظر طراحی و چهره بسیار مدرن و بروز شده و با حفظ اصالت نسل‌های گذشته، توانسته خودرویی با چهره جذاب و امروزی را عرضه کند.
نظرات
 
 
 

aminhp

1393/1/29
به ماسل کار اصیل امریکایی.
طراحی با ابهتی داره باید از نزدیک ببینیدش.
صدای نعره این ماشین شنیدنیه.

AMERICAN MUSCLE CARS

1393/1/30
اصلا خوشم نیومد.
واقعا زشته.
اه اه اه

محمد

1393/2/9
دیشب خواب دیدم میخان خط تولید شو جایگزین سمند کنند
جدی میگم !!!!!!
باورتون میشه؟؟؟؟؟
Top