مرگ راننده فرمول 1 در خلال مسابقات گرند پریکس

مرگ راننده فرمول 1 در خلال مسابقات گرند پریکس

سجاد حیدری
نویسنده
دیوید فرر راننده فرانسوی مسابقات مقدماتی F1 در هلند، آخر هفته گذشته پس از یک تصادف در خلال مسابقات گرند پریکس Zandvoort Historic و برداشتن جراحاتی سنگین از این حادثه درگذشت.
همانطور که گفتیم، در مسابقات فرمول 1 مقدمانی FIA که تحت عنوان " Masters Historic F1" شناخته می‌شود و از خودروهای قدیمی فرمول 1 در این مسابقات مقدماتی استفاده می‌شود، راننده فرانسوی "دیوید فرر" که هدایت خودروی فرمول یک قدیمی " March 701" را برعهده داشته است، روز شنبه هفته گذشته دچار حادثه شده و بلافاصله به بیمارستان آمستردام هلند منتقل شد، اما FIA پنجشنبه هفته گذشته اعلام کرد که این راننده فرانسوی بر اثر جراحات سنگینی که از این حادثه در شهر "زاندفورت" هلند برداشت، متاسفانه درگذشته است.
بریتان پل تاتترسول، یکی دیگر از رانندگان این سری از مسابقات فرمول 1 که هدایت خودروی " Ensign N179" را برعهده داشته و در زمان حادثه پشت سر "دیوید فرر" قرار داشته است، اعلام کرد: من یک فرصت داشتم که آیا از سمت راست سبقت بگیرم یا از سمت چپ، اما وقتی که تصمیم به سبقت گرفتن داشتم، دیوید فرر کنترل خود را از دست دارد و تصادف کرد. نمی‌دانیم که آیا خودروی "دیوید فرر" با من برخورد داشته است یا نه که به چنین اتفاقی دچار شد.
برچسب ها
نظرات
 
 
 

reza ss

1396/6/19
خیلی غم انگیزه و از شنیدنش قلبم شکست...

محمد

1396/6/19
با افتخار
Top