ارایه تنها تولید تایوان در امارات

ارایه تنها تولید تایوان در امارات

خردادماه سال گذشته بود که اعلام کردیم تنها خودروی ساخت تایوان به نام Luxgen به عمان رسیده و در این کشور عرضه شده است. در آن مقاله شاسی‌بلند عرضه شده توسط این کمپانی در عمان را معرفی کردیم و آن مقاله را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید. این خودرو پس از عمان به عربستان و حال به امارات رفته تا در این کشور عرضه اندام کند.
این شرکت بسیار جوان است و در سال 2009 تاسیس شده است. تا به حال سه محصول از این شرکت به نام‌های Luxgen 7 MPV، Luxgen 7 SUV و Luxgen 5 معرفی شده‌اند که البته آخری یک سدان است.
هر دو خودروی شاسی‌بلند و استیشن به یک پیشرانه مشابه 2.2 لیتری توربوشارژ و گیربکس 5 سرعته خودکار مجهز شده‌اند. تمامی خودروهای این شرکت از نظر امکانات و ایمنی در سطح بسیار خوبی قرار دارند و به عنوان مثال روی آن‌ها تجهیزاتی مانند سیستم تشخیص خروج از جاده، سیستم هشدار دهنده نقطه کور، سیستم کمکی نمایش در شب، دوربین در دورتادور خودرو و سیستم 360 درجه، سیستم ورود بدون کلید، نویگیشن و تلفن با قابلیت تشخیص صدا نصب شده‌اند.
قیمت شاسی‌بلند Luxgen 7 در امارات و در مدل استاندارد 115 هزار درهم است و در مدل‌های کامل این قیمت به 129 هزار درهم خواهد رسید که البته با این قیمت اگر به بازار داخل بیاید به هیچ عنوان جزو خودروهای ارزان قیمت نخواهد بود و قیمت آن به راحتی به بالای 200 میلیون تومان خواهد رفت.
نظرات
 
 
 

sobhan

1393/2/9
baede chand sal in mashino dadan biron khodaya
in mamlekate ma cheghadr mitone tosh dozdi beshe
in hame sale edeaye iran khodro ro mikonim onvakh ina to 5 sal niga chi sakhtan
motasefam vase irani ke be fana dare mire ba in hame estedade tarahi o honar

کیانوش

1393/2/10
واقعا عالیه حرف نداره چه از نظر طراحی ظاهری . داخلی و فنی

علیرضا

1393/2/11
قابل توجه ایران خودرو و سایپا .آخه تا کی ؟؟؟؟ بس نیست بساز بندازی.

aminhp

1393/2/11
وای خدا خودروساز های ما پس کی می خوان پیشرفت کنن.
از همه دنیا عقب افتادن.
Top