نیسان GT-R مدل 2015

نیسان GT-R مدل 2015

از آن زمانیکه نیسان GT-R معرفی شد، تا به حال مدل‌های زیادی از این خودرو رونمایی شده و اگرچه ظاهرش آنچنان تغییری نداشته ولی از نظر فنی و تکنولوژی در هر مرحله کامل‌تر و بهتر از گذشته شده است.
حال مدل 2015 از این خودرو معرفی شده است. با مشاهده به ظاهر این خودرو متوجه خواهید شد که مجدد خبری از تغییرات ظاهری آن نیست ولی از نظر فنی مدل 2015 از نیسان GT-R بسیار تکمیل‌تر از گذشته شده است.
شاسی این خودرو نسبت به مدل قبلی تقویت شده و باعث شده تا ثبات بیشتری در حین رانندگی داشته باشد. سیستم الکترونیکی روی چرخ‌ها بهینه شده تا ضربات وارد شده به چرخ‌ها بهتر کنترل شوند و سیستم تعلیق آن نیز توانایی بیشتری برای ارتقای کیفیت رانندگی را دارند.
تایرهای این مدل از GT-R از نوع Dunlop SP Sport Maxx GT600 DSST CTT هستند و در جلو و عقب با سایز 20 اینچی قرار گرفته‌اند.
البته در ظاهر نیسان GT-R تغییرات کوچکی مانند استفاده از چراغ‌های LED در جلو انجام شده است. چراغ‌های جلوی GT-R نیز تقویت شده و در حین رانندگی در شب به راننده دید بهتری می‌دهند و همچنین سیستم AFS در آن‌ها بکار رفته که در موقع پیچیدن نور چراغ‌ها با چرخش خود باعث افزایش دید راننده خواهند شد.
بر روی نیسان GT-R می‌توان امکاناتی را هم به صورت سفارشی نصب کرد که شاید شاخص‌ترین این امکانات بال عقب کربنی باشد که بر روی درب صندوق کربنی نیسان نصب خواهد شد.
نظرات
 
 
 

...

1393/2/14
عاشق فناوری و کیفیت ماشینای ژاپنیم

aminhp

1393/2/14
واقعا تکنولوژی ژاپن عالیه.
صفر تا 100 زیر 3 ژانیه.
معروفه به قاتل بوگاتی

آریوبرزن

1393/2/15
واقعا" ماشین شگفت انگیزیه
دوست عزیزGT-R به گودزیلا معروفه

MATIN

1393/2/15
منو یاد ماکسیما می اندازه مثل اون قوی و با قیمت مناسب

toshiba

1393/2/20
دیوونه کنندس .the best in JAPAN

علی

1393/2/20
باز هم نیسان و باز هم بوی لاستیک داغ و آسفالت خط خطی...مرسی نیسان تو عشقی تو تمام ژاپن.بقیه باید فعلاً بدوند.
Top