خودداری لکسوس برای تولید در چین

خودداری لکسوس برای تولید در چین

همانطورکه می‌دانید بسیاری از کمپانی‌های بزرگ خودروسازی مانند ب‌ام‌و، مرسدس‌بنز، فولکس‌واگن و یا آئودی برای نپرداختن تعرفه واردات خودرو اقدام به تاسیس خط تولید در کشور چین کرده‌اند و خودروهایی را در این کشور تولید می‌کنند. اما در این بین لکسوس اعلام کرده که به دلیل نگرانی‌های این شرکت در مورد کیفیت محصولاتش حاضر نیست خط تولیدی در این کشور راه‌اندازی کند!
لکسوس، که برند لوکس تویوتا محسوب می‌شود، گفته که در صورت احداث خط تولید محصولاتش در این کشور، تمایل به کمیت بیشتر از تمایل به کیفیت محصولاتش خواهد بود و این نگرانی باعث شده تا این شرکت از تولید محصولاتش در کشور چین خودداری کند.
البته آقای Tokuo Fukuichi، مدیرعامل شرکت لکسوس اعلام کرده که در حال حاضر شرکت‌های آلمانی در حال تولید محصولاتشان در این کشور هستند و برند آن‌ها در بین مردم دارای اعتبار است، اعتباری که هنوز لکسوس نتوانسته به اندازه آن‌ها در بین مردم داشته باشد و این شرکت معتقد است که با چنین شرایطی اگر مردم ایرادی را در خودروهای لکسوس مشاهده کنند، باعث خواهد شد تا فروش و اعتبار این شرکت خدشه‌دار شود.
برای یادآوری باید گفت که هم‌اکنون لکسوس محصولاتش را تنها در ژاپن و کانادا تولید می‌کند و از سال بعد خط تولیدی در بزرگ‌ترین بازار خود یعنی آمریکا راه‌اندازی خواهد کرد.
نظرات
 
 
 

رویا

1393/2/16
خو سمندم ببرن چین تولید کنند

jjjjj

1393/2/16
رانا رو یادشون نره .

mamad

1393/2/18
یه لحظه فکرش رو بکن که سمند هم تو چین تولید بشه :((((((

ممد

1393/2/19
پرايد رو هم يادتون نره حتما ببريد اونجا توليد كنيد و برش گردونيد
كيفيت كه الانم نداره،شايد قيمتش ارزونتر بيفته!
Top