تیونینگ آئودی S8 توسط ABT

تیونینگ آئودی S8 توسط ABT

همانطورکه می‌دانید، فولکس‌واگن‌های وارد شده به کشور مدل‌های استاندارد نیستند و شرکت ABT آن‌ها را تیونینگ کرده است. البته این شرکت آلمانی بسیار معروف است و حال دست روی آئودی S8 گذشته است و نه تنها آن را فیس‌لیفت کرده، بلکه پیشرانه آن را نیز تقویت کرده است.
پیشرانه‌ای که روی آئودی S8 به صورت استاندارد نصب شده 8 سیلندر 4 لیتری می‌باشد که به توئین‌توربو نیز مجهز شده و می‌تواند 520 اسب‌بخار را تولید کند. اما با تغییراتی که ABT روی این آلمانی زیبا داده، قدرت خروجی آن هم‌اکنون به 640 اسب‌بخار رسیده و حتی گشتاور تولید شده آن نیز از 650 نیوتن‌متر به 780 نیوتن‌متر افزایش پیدا کرده است.
به یقین این قدرت زیاد، چهره‌ای خشن‌تر از مدل استاندارد را نیز می‌طلبد، چهره‌ای که ABT دستی روی آن کشیده و با نصب سیستم اگزوز جدید با 4 خروجی، رینگ‌های 21 اینچی و کم کردن ارتفاع سیستم تعلیق به اندازه 25 میلیمتر، حال آئودی S8 به یک حیوان وحشی آلمانی تبدیل شده است.
آئودی S8 به گیربکس 8 سرعته خودکار مجهز شده و این سیستم را از مدل کواترو (Quattro) به ارث برده که نیروی تولید شده توسط موتور را به هر چهارچرخ منتقل می‌کند. با تغییراتی که ABT روی این آئودی داده است، این خودرو می‌تواند در 4.1 ثانیه به مرز صد کیلومتر در ساعت برسد.
نظرات
 
 
 

benyamin

1393/2/21
در یه کلام؛ محشره؛؛؛؛؛؛؛؛

yasin

1393/2/22
طراحی داخلش ادم رو دیوونه می کنه

toshiba

1393/2/23
only GERMANY
Top