عکس جاسوسی از نسل جدید سوزوکی ویتارا

عکس جاسوسی از نسل جدید سوزوکی ویتارا

وقتی نام سوزوکی می آید، بیشتر موتورسیکلت های آن به یاد و خاطر می آید تا خودروهایش. اما اگر دقت کرده باشید، این کمپانی در تولید خودرو بسیار بی سر و صدا در بعضی از سگمنت ها جنگ خود را آغاز کرده است. به طور مثال سگمنت C از شاسی بلندها، بازاری است که سوزوکی علاقه خاصی به آن دارد و ویتارا را برای آن به بازار معرفی کرده است. خودرویی که در بازار کشور ما نیز به فروش خوبی رسیده و حتی در بازارهای جهانی نیز خود را به خوبی نشان داده است. اما شاید ویتارای کنونی دیگر کمی قدیمی شده باشد و سوزوکی در حال تست نسل جدیدی از این خودرو است تا بتواند در این سگمنت دوباره خودنمایی کند.
عکس هایی که در زیر مشاهده می کنید، عکس هایی است که نسل جدید ویتارا را در حال تست در آلمان نشان می دهد. با وجود اینکه این خودرو کاملا در استتار است و نمی توان چهره آن را تشخیص دارد، اما به نظر می رسد این نسل از سبک طراحی جدید سوزوکی بهره می برد که پیشتر در مدل هایی مانند iV-4 دیده بودیم.
از نظر ابعاد و اندازه، نسل جدید سوزوکی بسیار شبیه به مدل های کنونی خواهد بود و 4.5 متر طول و 1.7 متر ارتفاع دارد. همچنین وزن آن نیز حدود 100 کیلوگرم سبک تر خواهد بود.
همانطورکه می دانید، سوزوکی اخیرا از بازار آمریکا خارج شده و با این کار احتمال می رود دیگر خبری از موتورهای 2.4 لیتری نباشد و سوزوکی موتورهای توربوشارژ و یا هیبریدی را جایگزین کند.
اینطور به نظر می رسد که تا ورود نسل جدید ویتارا به بازارهای جهانی حدود یک سال دیگر زمان لازم است اما امیدواریم نسل جدید هر آنچه باشد، به کشور ما نیز راه پیدا کند.
نظرات
 
 
 

کامران

1393/2/26
سوزوکی ماشینای زیبایی داره می سازه و ماشیناش طراحی ساده و خوبی دارند. کیفیتشم به نسبت قیمتش در وضعیت خوبی قرار داره. سبک طراحیش بیشتر شبیه آلمانیاس یعنی دوست داره خودرو با اصالتی تولید کنه.
امیدوارم نسل های جدیدشم به ایران بیاد.
Top