جراحی منصوری روی غول بیابانی مرسدس

جراحی منصوری روی غول بیابانی مرسدس

درست چندی پیش بود که براباس دست روی غول بیابانی مرسدس‌بنز یعنی G63 AMG 6x6 گذاشت و نمونه تیونینگ شده آن را معرفی کرد. حال منصوری نیز خودی نشان داده و این خودرو را زیر تیغ جراحی برده است.
منصوری نه تنها ظاهر این خودرو را تغییر داده بلکه پیشرانه این آلمانی شش چرخ را تقویت کرده است. به صورت استاندارد، مرسدس‌بنز G63 به پیشرانه 5.5 لیتری 8 سیلندری مجهز شده و روی آن توئین‌توربو نیز نصب شده که می‌تواند حداکثر 544 اسب‌بخار را تولید کند. اما منصوری به آن قانع نبوده و با تغییراتی مانند نصب پیستون‌ها و سرسیلندرهای جدید و همچنین تغییر سیستم اگزوز، حال این آلمانی بزرگ می‌تواند 840 اسب‌بخار را تولید کند و گشتاور آن نیز به 1000 نیوتن‌متر محدود شده است. یعنی یک خودروی وحشی بزرگ و قدرتمند!
در ظاهر نیز تغییراتی صورت گرفته که می‌توان به تعویض چراغ‌ها، جلو پنجره جدید، درپوش موتور و استفاده از قطعات فیبرکربنی مانند آینه‌های جانبی و دیفیوزر عقب اشاره کرد. البته منصوری اعلام کرده که می‌توان به صورت سفارشی قطعات بیشتری را به صورت فیبرکربنی سفارش داد.
متاسفانه هنوز این تیونر معروف اعلام نکرده که می‌خواهد چه تعدادی از این خودرو را تولید و به چه قیمتی به فروش برساند.
نظرات
 
 
 

رضا

1393/2/31
اقا دمش گرم یه بوگاتیه شش چررخ گل کاشته

Mani

1393/3/3
دمش گرم منصورى تنها كسى هست كه تو دنيا بوگاتى رو با اجازه كمپانيش تيونينگ ميكنه من اروزم چنين شخصيتى رو تو از نزديك ببينم

رضا

1393/7/16
واقعا رو چنین ماشینی دست گذاشتن کا هر کسی نیست
من ارزومه و براش تلاش میکنم که
در حد اقای منصوری بشم
Top