قیمت نسخه ویژه ب‌ام‌و M5

قیمت نسخه ویژه ب‌ام‌و M5

حدود 2 هفته پیش بود که به مناسبت سی‌امین سالگرد تولید M5، ب‌ام‌و 30 دستگاه نسخه ویژه از این خودرو را تولید کرد و 29 دستگاه از آن را در بازار آمریکا به فروش رساند و تنها یک دستگاه از آن را برای حضور در رویدادهای مختلف نگه داشت. البته تولید این نسخه ویژه به این تعداد محدود نمی‌شود و قرار است تعداد دستگاه‌های تولید شده به 300 عدد برسد.
حال یکی از این 29 دستگاه فروخته شده در سایت eBay برای فروش گذاشته شده و مبلغ 200 هزار دلار برای آن درخواست شده است. بیایید یک نگاهی به این مدل بیندازیم تا متوجه شویم که چرا روی یک ب‌ام‌و M5 چنین قیمتی گذاشته شده است.
شاید اولین دلیل برای قیمت بالای این مدل تعداد محدود آن به 300 دستگاه در کل جهان باشد اما اگر یک نگاهی به زیر درپوش موتور بیندازیم متوجه خواهیم شد که تعداد محدود تنها دلیل نیست و این نسخه ویژه پرقدرت‌ترین و سریع‌ترین مدل ب‌ام‌و تا به حال است.
نسخه ویژه ب‌ام‌و M5 دقیقاً 40 اسب‌بخار و 20 نیوتن‌متر بیش از مدل استاندارد M5 نیرو تولید می‌کند و در نهایت توانایی تولید 600 اسب‌بخار و 700 نیوتن‌متر را دارد که تمامی این نیرو به چرخ‌های عقب منتقل می‌شوند.
به کمک گیربکس 7 سرعته خودکار DCT، این باواریایی سریع‌السیر می‌تواند در عرض 3.9 ثانیه به مرز صد کیلومتر در ساعت برسد.
اگر قصد خرید این خودرو را دارید، به یاد داشته باشید که باید نیمی از مبلغ کل خودرو را پرداخت و این نسخه ویژه را در عرض 4 تا 6 ماه دریافت کنید.
نظرات
 
 
 

محمدرضا

1393/3/15
به نظر من که مث دیگر محصولات بی ام و عالی بی نظیر و خوشکل هست

aminhp

1393/3/17
این خودرو همه مشخصات یک خودرو کامل رو با هم داره قدرت سرعت سوخت مناسب جذابیت جادار و خیلی چیز های دیگه.
Top