شروع عرضه هیوندای توسان الکتریکی

شروع عرضه هیوندای توسان الکتریکی

تولید خودروی سلولی هیوندای ix35 موضوع جدیدی نیست و مدت زمان زیادی بود که هیوندای قصد داشت چنین خودرویی را تولید کند. اما حال این خودرو به صورت انبوه وارد خط تولید شده و عرضه آن به مشتریان شروع شده است.
عرضه هیوندای ix35 سلولی (که سوخت آن هیدروژن است) از آمریکا آغاز شده و اولین دستگاه آن به یک مشتری در کالیفرنیا تحویل داده شده است.
نکته جالب در مورد این خودرو شرایط فروش آن است. هیوندای برای این خودرو شرایط فروش نقدی ندارد و تمامی خودروها به صورت قسطی به مشتریان تحویل داده می‌شود به صورتیکه با پرداخت 499 دلار در 36 ماه نه تنها صاحب خودروی هیدروژنی می‌شوید بلکه با این رقم شارژ هیدروژن نیز کاملاً به صورت رایگان انجام خواهد شد. برای هر بار شارژ هیدروژن تنها ده دقیقه زمان لازم است و با هر بار شارژ می‌توان 426 کیلومتر رانندگی کرد.
پیشرانه‌ الکتریکی که روی این خودرو نصب شده در حقیقت همان پیشرانه‌ای است که روی خودروهای هیوندای توسان Euro-spec سلولی نصب شده و توانایی تولید 134 اسب‌بخار را دارد و می‌تواند این کره‌ای برقی را در 12.5 ثانیه به مرز صد کیلومتر در ساعت برساند.
نظرات
 
 
 

علیرضا

1393/3/24
50 سال دیگه ایران هم میاد .

ali raei

1393/3/24
اره منم میخوام بخرم بیارمش بذارم پارکینگ خونمون نگاش کنم چون اگه بخوایم ببرم تاشارژ بشه قیمت خود ماشین برام اب میخوره....

علی

1393/3/25
سوخت هیدروژنی حق مسلم ماست.از سایپا درخواست داریم روی محصول پراید 2015نصب کنه.با تشکر

هومن

1393/3/25
منطقه ی منطقه آزاد ماکو من دارم از این ماشین
Top