سریع‌ترین خودروهای جهان در طول تاریخ را بشناسید + جدول

سریع‌ترین خودروهای جهان در طول تاریخ را بشناسید + جدول

علی صادقی
نویسنده
در دنیای خودرو چندین فاکتور هستند که به خودرو هویت می‌بخشند و باعث شهرت بالای آنان می‌شود، یکی با مصرف سوخت پایین خود معروف می‌شود، یکی با جثه بزرگش، یکی با قدرت موتور بالایش و یکی هم با سرعت بالای خود می‌‌تواند در دنیای خودرو اسم و رسمی بهم بزند، حال در این مقاله قصد داریم 10 مورد از سریع‌ترین خودروهای جهان را برای شما معرفی کنیم که به چرخه تولید اضافه شده‌اند.
باتوجه به مقاله اخیر که در خودروبانک کار شد، کونیگ زگ آگرا RS موفق شد با ثبت سرعت 277.9 مایل بر ساعت، رکورد سریع‌ترین خودروی تولید شده در جهان را جابجا کند که چیزی نزدیک به 478 کیلومتر بر ساعت می‌شود. درحالی که پیش از این، کمپانی خودروسازی کونیگ زگ موفق شده بود با استفاده از همین خودروی آگرا RS، رکورد شتاب گیری و سپس توقف کامل اتومبیل را از دستان بوگاتی شیرون خارج کرده و به نام خود ثبت کند. حال پیرامون این موضوع، در ادامه سعی داریم سریع‌ترین خودروهای مدرن جهان را به شما معرفی کنیم و پس از آن، مروری بر روی سریع‌ترین و معروف‌ترین خودروهای جهان در بازه‌های مختلف زمانی داشته باشیم که در نوع خود جالب است.

- سریع ترین خودروهای تولید شده در جهان:
1- کونیگ زگ آگرا RS
2- بوگاتی ویرون سوپر اسپرت
3- هنسی ونوم GT
4- SSC آلتیمیت آیرو
5- مکلارن F1
6- پاگانی هوایرا
7- نوبل M600
8- استون مارتین One-77
9- فراری لافراری
10- لامبورگینی اونتادور

حال با معرفی سریع‌ترین خودروهای جهان که از سوی اتو اکسپرس مشخص شده‌اند، به یک مبحث جذاب‌تر خواهیم رسید و آن هم سریع‌ترین خودروهای جهان در بازه زمانی مختلف خواهد بود که جزییات آن را می‌توانید در جدول زیر با حداکثر سرعت به ثبت رسیده مشاهده کنید که هر کدام مربوط به یک بازه زمانی خاص می‌شود.

برچسب ها
نظرات
 
 
 

بهزاد

1396/8/19
هنسی ونوم رو چرا نزده باید نفر دوم باشه با 433 کیلومتر
  • رامین

    1396/8/19
    هنسی رکوردش ثبت نشد در گینس، چون مسیر برگشت را انجام نداد. همین آگرا مسیر رفت را با سرعت 435 رفت و برگشت را با 456 و میانگینش با سرعت 445 ثبت شد. البته هنسی f5 گفته به سرعت باورنکردنی 300مایل یا همون 483کیلومتر میرسه. ضمنا بزودی رکورد آگرا توسط شیرون شکسته میشه. یعنی شیرون بهتر از 445 میزنه. حدود 455 تا 460 را ثبت خواهد کرد بیشک
    3+

بهزاد

1396/8/20
فکر میکنم رکوردش در گینس ثبت شده چون توسط یه کانال معتبر تو یوتوب تو عنوانش زده بودن رکورد گینس و اخرش با چند تا لوح عکس گذاشتن که رکورد تو گینس ثبت شده بود
Top