بوگاتی ویرون هیبریدی با 1500 اسب بخار

بوگاتی ویرون هیبریدی با 1500 اسب بخار

چند وقتی است که شاهد حضور پر رنگ ابر خودروهای هیبریدی هستیم و حالا جدیدترین آنها قرار است به این مجموعه اضافه شود: بله، نسل بعدی بوگاتی ویرون با قدرتی خیره کننده در راه است.
در ماه فوریه بود که ولفگانگ اشریبر رئیس بوگاتی خبر از نسل دوم ویرون با قدرت بیشتر داد و دو ماه پس از آن نمونه مرموزی در حال تست در پیست نوربرگرینگ دیده شد که نشان از هیبریدی شدن این هیولا داشت و بوگاتی نیز آن را تأیید کرد.
و حالا خبرها حاکی از آن است که جانشین بوگاتی ویرون با همان پیشرانه 16 سیلندری که در واقع بخشی از سیستم هیبریدی اش محسوب می شود، می تواند با حدود 1500 اسب بخار بسیار ناچیز! بتازد. بوگاتی می خواهد با رسیدن به سرعتی فراتر از 435 کیلومتر در ساعت رکورد بزند و لقب سریعترین خودروی جهان را از هنسی ونوم جی تی (Hennessey Venom GT) پس بگیرد.
گفته می شود تولید این ابرخودرو تنها به 450 نسخه محدود می شود که نشان می دهد بوگاتی هنوز موفق به فروش تمامی ویرون های قبلی اش نشده است. آغاز این هیولای هیبریدی قرار است در سال 2015 رقم بخورد.
نظرات
 
 
 

رامتین

1393/4/20
حتی اگه 435 را بزنه توجه کنیم با قدرت 1500 زده و هنسی 1200 هست. بنابراین سال آتی هنسی بنا به قولش سرعت بالای 450 را میزنه که دست نیافتنیست.
Top