آخرین تصاویر جاسوسی از هیوندای i20

آخرین تصاویر جاسوسی از هیوندای i20

در حالیکه نسل دوم هیوندای هاچ بک i20 به تاریخ نخستین رونمایی عمومی خود در ماه اکتبر نزدیک می شود، از شکار عکاسان در امان نمانده است. تصاویر نشان می دهند که تغییرات نهایی بر روی i20 در جریان است.
این هاچ بک کره ای قرار است با کسانی مانند فورد فیستا، فولکس واگن پولو و همچنین کیا ریو طرف شود. در طراحی آن می توان نشانه هایی از آخرین مدل i10 و برخی به روز رسانی های اعمال شده بر روی فیس لیفت i30 و i40 را مشاهده کرد که تصاویر جاسوسی آنها نیز در روزهای اخیر زیاد خبرساز بوده است.
در داخل کابین از صندلی های دورنگ با روکش پارچه ای استفاده شده است و انتظار می رود دارای طراحی منسجم تر، متناسب تر و به روزتری باشد.
پیشرانه آن نیز از مدل کنونی اش گرفته شده یعنی همان موتور 1.2 لیتری با 84 اسب بخار و موتور CRDi دیزلی به حجم 1.1 لیتر با 74 اسب بخار. البته قرار است دو نوع پیشرانه CRDi نیز با گنجایش 1.4 لیتر و به قدرت 99 و 89 اسب بخار ارائه شوند. گفته می شود موتور دیگری نیز با عملکرد بالاتر و با نام تجاری N کمی بعدتر به این لیست می پیوندد. در واقع این خودروساز کره ای قصد دارد با ایجاد Hyundai N ارتباط بیشتری با مشتریان خود برقرار سازد و بتواند تا آخر این دهه سهم بازار اروپای خود را تا 5 درصد افزایش دهد.
هیوندای i20 قرار است در نمایشگاه پاریس یه نمایش درآید و احتمالا ً از اوایل سال بعد برای فروش آماده شود.
نظرات
 
 
 
Top