خبر بد پورشه: تأخیر پاجون تا سال 2019

خبر بد پورشه: تأخیر پاجون تا سال 2019

بنا به گزارش رسانه های بریتانیا، پورشه قصد دارد تولید برادر کوچک پانامرا را حداقل تا سال 2019 به تعویق بیاندازد. پاجون (Pajun) که در ابتدا قرار بود سال 2017 شاهد حضورش باشیم، اینک به تعویق افتاده است زیرا به گفته پورشه این کمپانی ظاهراً برنامه ها و اولویت های دیگری را برای سال های آتی در نظر گرفته است.
البته به عقیده برخی این تأخیر به دلیل خواسته کمپانی فولکس واگن از پورشه برای توجه و پشتیبانی کامل جهت تولید هرچه بهتر مدل های در دست ساخت است. شاید منظور آنها همان پورشه 988، رقیب فراری 458 ایتالیا باشد که گفته می شودپیشرانه تخت 4 توربوی 4.0 لیتری آن 600 اسب بخار قدرت دارد. البته پورشه در حال حاضر مشغول کار بر روی پانامرای جدید، مدل اسپرت 718( نسخه کوچک تر باکستر) و تعداد زیادی مدل های اسپرت هیبریدی است و از طرف دیگر بازار ماکان نیز حسابی گرم شده است. از این رو به نظر می رسد پورشه دلایل کاملا ً موجهی برای این تعویق در اختیار دارد که می تواند علاقه مندانش را تا آن زمان راضی نگه دارد.
برادر کوچک تر پانامرا که سال 2019 به دنیا خواهد آمد دارای مجموعه ای از پیشرانه های بنزینی و دیزلی 6 سیلندر با قدرتی بیش از 500 اسب بخار خواهد بود.
نظرات
 
 
 

علیرضا

1393/4/25
ای وای قلبم . حالا چه خاکی بریزم سرم میخواستم واسه تولد زنم واسش یه دونه بخرم . حالا جواب زنمو چی بدم آخه . مسئولین سایپا و ایرانخودرو لطفا کمکشون کنید زودتر بتونن بدنش بیرون خواهش میکنم التماس میکنم .

azita

1393/4/26
سلام دوستان من میخوام pajun بخرم اما پول ندارم لطفا راهنماییم کنید چکار کنم
Top