ایمنی بالای هیوندای سوناتا 2015

ایمنی بالای هیوندای سوناتا 2015

سوناتای جدید 2015 با گرفتن بیشترین امتیاز موفق به دریافت نشان ایمنی Top Safety Pick از مؤسسه آمریکایی IIHS (مؤسسه بیمه برای ایمنی بزرگراه) شد. این سدان کره‌ای توانست با سربلندی تمام تست‌های ایمنی از جمله آزمون سخت تصادف overlap را پشت سر گذارد و نشان داد نه تنها در تصادف‌های مختلف ایمنی سرنشینانش را به خوبی حفظ می‌کند، بلکه قادر است از بروز این حوادث جلوگیری کند.
این کمپانی کره‌ای قصد دارد با تکیه بر سوناتای 2015 فروش خود را در آمریکای شمالی افزایش دهد. البته باید به مبارزه با رقیبان سرسختی و پرطرفداری همچون تویوتا کمری و هوندا آکورد تن در دهد. ایمنی بالایش در این رقابت برگ برنده‌ای برای سوناتا به حساب می آید. این خودرو می‌تواند با مجهز شدن به سیستم اختیاری هشداردهنده برخورد از جلو، راننده را از تصادف احتمالی آگاه کند و جان او را نجات دهد. به علاوه تجهیزات ایمنی دیگری از جمله سیستم تشخیص نقطه کور، سیستم هشدار ترافیک پشت خودرو، سیستم هشدار خروج از خط و سنسورهای پارک باعث متمایز شدن این سدان شده‌اند.
قطعاً کمپانی هیوندای با گرفتن این جایزه به خود افتخار می‌کند و معلوم است که از این پس شعار کاملا ً مناسبی برای تبلیغاتش به دست آورده است. البته جنسیس 2015 جدید نیز پیشتر به همین امتیاز دست یافته بود.
نظرات
 
 
 

بهنام

1393/4/27
درود بر کره...پیشرفتشون قابل تحسینه.الان یه سریا میان میگن این اشغال کره ای کی میخره اخه!همین اشغال کره ای 3و4 ماهه دیگه تو تهران براش دست و پا میشکنن...

M

1393/4/27
خیلی از این غول های خودروساز کارشونو با خودروسازهای ما شروع کردن اونا کجا رسیدند اینا کجای کارن.

armin

1393/4/27
این ماشین فوق العادست اما قیمتش در ایران باید چیزی حدود 180 تا 200 میلیون باشه که داشتن اون برای قشر متوسط جامعه به یک رویا تبدیل میشه.
و واقعا از هوندا آکورد و تویوتا کمری و حتی سوبارو لگاسی نیز سرتره

کریم

1393/4/27
خودروهای صفر هیوندای در سلامت فنی در رده های پنج شش...قرار داشت وحالابا این ایمنی بالای خودروها یش گل کاشته/-K

aminhp

1393/4/28
سرعت پیشرفت کره ای ها خیلی زیاده.
دقیقا مثل خودرو ساز های وطنی
خخخخخخخ

ali

1393/4/28
پیشرفت یعنی این. نه اینکه سمندو یه مقدار از چراغ عقبو پاک کنن بیارن جلو بشه سورن !!!!!!!!!!

بابک

1393/4/29
دريافت گواهينامه بالاترين درجه ايمني ( Top Safety Pick) توسط خودروي النترا

​اگر چه امروزه خودروسازها تلاش فراوان و مضاعفي در ايمن تر نمودن خودروها مي نمايند، اما افتخار دريافت گواهينامه موسسه بيمه براي ايمني بزرگراه " Insurance Institute for Highway Safety" IIHS با سخت ترشدن آزمايشات ، تبديل به ميدان رقابتي بزرگ و پرافتخار گرديده است.

اين موسسه درگزارش منعکس شده در وب سايت اختصاصي خود http://www.iihs.org خودروي النترا را يکي از معدود خودروهاي شايسته دريافت بالاترين امتياز ايمني و محق دريافت گواهينامه معتبر IIHS معرفي نموده است. گزارش کامل رده بندي ايمني خودروها

مسعود

1393/7/24
سلام. بچه ها کسی میدونه سایت اصلی هیوندای کره جنوبی چیه؟
Top