طراحی داخلی کیا سورنتو 2015

طراحی داخلی کیا سورنتو 2015

چندی پیش کیا اعلام کرده بود مدل به روزتری برای خودروی شاسی بلند خود، سورنتو، در نظر گرفته که قرار است در سئول و در اواخر این ماه به روی صحنه رود. حالا این خودروساز کره ای از هر فرصتی برای جلب توجه استفاده می کنند و اخیرا ً تصویری منتشر کرده اند که اسکچی از طراحی داخلی این شاسی بلند 7 نفره را برای اولین بار نشان می دهد. البته ماه پیش نیز دو تصویر دیگر از چهره ظاهری آن ارائه شده بود و حالا با پیش نمایشی از داخل کابین سعی دارند طراحی جدید و هارمونیک تر خود را به رخ رقبا بکشند.
کیا وعده داده فضای لوکس تری را با کیفیتی چشمگیر در این سگمنت عرضه کند و در این راه از مواد نرم با کیفیت بالا به همراه تکنولوژی پیشرفته تر برای آسایش هرچه بیشتر سرنشینان بهره گرفته است.
سورنتو در واقع پروژه ای بین المللی محسوب می شود و باید بتواند پاسخگوی سلیقه انواع مختلف مشتریانش در سراسر جهان باشد.از این رو طراحی داخلی جدید این شاسی بلند کره ای توسط تیم این خودروساز در فرانکفورت و با الهام از برند معروف Swiss Watches صورت گرفته است. کنسول اصلی آن طراحی منظمی دارد و به همراه فرمان سه شاخه طراحی ساده و شکیلی را ارائه می دهد. همچنین دسته صندلی های جلو دارای روکش چرمی است و دریچه هوای مرکزی برای سرنشینان عقب نیز در نظر گرفته شده. شکل جدید دسته تعویض دنده خودکار سورنتوی جدید شباهت زیادی به دسته دنده جدید مرسدس بنز دارد. به نظر می رسد صفحه نمایش آن 18 اینچی باشد و دارای سیستم سرگرمی نیز هست. البته در تصاویر منتشر شده خبری از طراحی جدید صفحه کیلومتر شمار نیست ولی ممکن است مانند برخی شاسی بلند های آلمانی دارای کیلومتر شمار دیجیتالی باشد.
پس از رونمایی در اواخر این ماه در کره، نسل سوم سورنتو قرار است در 2 اکتبر در نمایشگاه پاریس یه نمایش عموم گذاشته شود. می توان پیش بینی کرد که سورنتوی جدید با چهره ای بهتر، پلتفرم جدید و پیشرانه ای کم مصرف تر بتواند مانند نسل پیشین خود، فروش خوبی داشه باشد. البته برای ورود آن به بازار باید تا سال آینده منتظر ماند.
نظرات
 
 
 

m

1393/5/15
سلام به همه دوستان وسایت بانک خودرو - نظر دوستان برام مهمه اگر میشه فیلم سمند سورن lx ef7 سفارشی سال بزارید . واقعا عاشقشم ازتمام نظرات بچه های سایت ممنونم ولی این درخواست منو رد نکن التماست میکنم یه ملیپ مثل این کلیپ ها بزارید خدا خیرت بده منتظرم ناامیدم نکن برادر . نوکرتم

mehdi zarif

1393/5/15
احساس میکنم که این طراحی شبیه خودروهای فرانسوی وژاپنی شده و ااین که طراحیش به چند ساله قبل برگشته
Top