جانشین بوگاتی ویرون با سرعت 460 کیلومتر در ساعت

جانشین بوگاتی ویرون با سرعت 460 کیلومتر در ساعت

اخیرا ً خبرهایی در مورد جانشین جدید بوگاتی ویرون به گوش می رسد و گفته می شود که این ابرخودروی دورگه می تواند به سرعت خیره کننده 460 کیلومتر در ساعت دست یابد.
طبق گفته مسئولین این کمپانی ویرون جدید از نسخه به روز شده پیشرانه توربوشارژ W شکل 16 سیلندر 8.0 لیتری ویرون کنونی بهره می برد و مجهز به تکنولوژی هیبریدی است و می تواند نزدیک به 1479 اسب بخار تولید کند. انتقال قدرت توسط گیربکس هفت سرعته دو کلاچه خودکار به هر چهار چرخ صورت می گیرد.
پیشرانه ویرون جدید دارای سیستم تزریق مستقیم سوخت است و پیش بینی می شود بتواند با آلایندگی و انتشار گاز کربن دی اکسید کمتر استاندارد یورو 6 را نیز کسب کند. به علاوه مصرف سوخت کمتری نیز خواهد داشت. همچنین گشتاور آن به صورت الکتریکی به 1490 نیوتن متر محدود شده است تا گیربکس آن عملکرد بهتری داشته باشد.
وزن ویرون سوپر اسپرت 1840 کیلوگرم است، اما بوگاتی جدید رژیم سرسختی گرفته و با وجود موتور برقی و باطری وزن کمتری خواهد داشت. شبیه سازی های کامپیوتری اولیه نشان می دهند شتاب صفر تا صد این خودروی جذاب تنها 2.3 ثانیه خواهد بود و سرعت نهایی آن 460 کیلومتر در ساعت که البته کار بسیار مشکلی است و به علاوه یافتن جاده ای مستقیم برای رسیدن به این سرعت رؤیایی نیز به این راحتی ها نخواهد بود.
خبرها حاکی از آن است که تاکنون 5 نمونه آزمایشی از این خودرو تولید شده که همگی بر پایه ویرون کنونی اما با تکنولوژی های به روزتر بوده است. تفاوت زیادی با مدل کنونی در طراحی نخواهد داشت و قرار است تنها 450 دستگاه از این ابرخودرو تولید شود.
در حال حاضر مهندسان این کمپانی در حال انجام تست های اولیه بر روی مدل جدید بوگاتی هستند که قرار است اواخر سال 2015 و یا اوایل 2016رونمایی شود و در سال 2017 وارد خیابان ها شود.
نظرات
 
 
 

mohammad

1393/5/16
بنظرم این پسره شیطونه آئودی که فرزند خلفه فولکس واگنه تو فرانسه تولید میشه نه ایتالیا

reza datis

1393/5/17
داداش تا اونجائی که ما خبر داریم بوگاتی فرانسوی هست نه ایتالیائی

رضا

1393/5/22
دوستان در اصل بوگاتی یه کمپانی چند ملیته ( البته بنیان گذارانش فرانسوی ها و ایتالیایی ها بودن ) که هر قسمت اون در یه قسمت اروپا ساخته میشه ( مخصوصا در بریتانیا و فرانسه ) و در حال حاضر تحت تملک آلمانی هاست. ( فولکس واگن )

علی

1393/5/23
یا حضرت عباس !!!
اونطرف کجاها سیر میکنند...

kiya

1393/5/24
ما با همون پراید حال می کنیم
Top