برنامه استون مارتین برای رونمایی 4 مدل جدید در پیبل بیچ

برنامه استون مارتین برای رونمایی 4 مدل جدید در پیبل بیچ

استون مارتین قصد دارد در نمایشگاه پیبل بیچ چهار مدل سفارشی خود را به نمایش گذارد. این چهار خودرو توسط سرویس سفارشی سازی این شرکت به نام Q ساخته شده اند.
هریک از این چهار مدل جذابیت و و زیبایی منحصر به فرد خود را دارد اما در این میان Vantage S با 12 سیلندر تاپ ترین آنها است که با رنگ بنفش خاص خود، خیره کننده تر نیز می شود. جلوپنچره و دیفیوزر عقب آن نیز با رنگ آبی جلوه بیشتری به آن بخشیده اند. صندلی ها، غربیلک فرمان، پنل درها و حتی داخل داشبورد نیز با نوارهای بنفش رنگ تزئین شده اند که باعث شده داخل کابین نیز هارمونی خوبی با بیرون آن داشته باشد.
رنگ جذاب بعدی متعلق به Vanquish کوپه است که می تواند با رنگ نارنجی براق خود و کنتراست آن با رنگ سیاه رینگ ها و دیگر قطعات فیبرکربنی چشم ها را به خود خیره کند. داخل آن نیز با چرم مرغوبی روکش شده و دارای نوارهای نارنجی رنگ است و با خطوط مارپیچی سفید تزئین شده.
استون مارتین Vanquish Volante، بریتانیایی دیگری است که قرار است با لباس نقره ای رنگ و رینگ های 10 پره ای آلیاژی خود در این نمایشگاه حضور یابد. کابین این خودروی کانورتبیل با چرم قهوه ای رنگ روشن به طور کامل پوشیده شده.
و اما می رسیم به عروس این خودروها، یعنی DB9 Volante که با رنگ بلوند خاکستری در بیرون و صورتی، که به نام blush pearl شناخته می شود، در داخل، می تواند گردن هر بیننده ای را به سوی خود کج کند.
حال باید تا زمان رونمایی آنها منتظر ماند و دید که این چهار مدل با رنگ های دلفریب خود محبوب تر خواهند بود و یا سریع ترین رودستر استون مارتین یعنی Vantage S !
نظرات
 
 
 

رضا

1393/5/19
در یک کلام عالیه
Top