مک لارن P1 GTR در پبل بیچ

مک لارن P1 GTR در پبل بیچ

سرانجام مک لارن از P1 GTRدر پبل بیچ پرده برداری کرد و قرار است کمتر از یک سال دیگر یعنی پس از پایان تولید P1 استاندارد برای فروش آماده شود. این کمپانی ادعا می کند P1 GTR بهترین خودروی جهان در پیست مسابقه خواهد بود.
این سوپر اسپرت خوش سیما که به صورت طرحی مفهومی در کالیفرنیا به نمایش درآمد، در واقع حاصل برخی تغییرات بر روی مک لارن P1است که مهم ترین آنها بهینه سازی پیشرانه توربوی دوقلوی 8 سیلندر آن به گنجایش 3.8 لیتر به همراه موتور سبک الکتریکی می باشد به طوری که موفق شده اند از 903 اسب بخار به خروجی 986 اسب بخار دست یابند. گذشته از قدرتمندتر ساختن پیشرانه، مک لارن P1 GTR به لطف افزایش 80 میلی متری در جلو و فرم جدید اسپلیتر آن به سبک GT، از آئرودینامیک بهتری نسبت به گذشته برخوردار است. این هایپرکار همچنین مجهز به تایرهای نرم مخصوص مسابقه، ارتفاع کم و ثابت سواری، بال دوگانه ثابت در عقب با پایه های فیبرکربنی، سیستم بازیابی انرژی (ERS)، سیستم کاهش کشش (DRS) با عملکرد هیدرولیکی و شمار دیگری سیستم های ویژه پیست مسابقه است. به علاوه از رینگ های 19 اینچی آلیاژی نیز بهره می برد.
مک لارن هنوز مشخص نکرده است که چند دستگاه از این سوپر کار که ویژه صاحبان P1 خواهد بود، تولید خواهد کرد اما به گفته این کمپانی قیمت هر دستگاه 1.98 میلیون پوند ناقابل است.
نظرات
 
 
 

Sina sh

1393/5/26
خداییش خفنه

lmehdi

1393/5/26
جاش وسط اون وست بهشته

امیر

1393/6/1
واقعا خفت برا این دولت
Top