مرسدس‌بنز 220D پیکاپ را دیده‌اید؟

مرسدس‌بنز 220D پیکاپ را دیده‌اید؟

گاهی اوقات در اینترنت که گشتی بزنید، چیزهایی را میابید که باورکردن آن هم سخت است. اینبار می‌خواهیم در مورد یکی از آن‌ها بگوییم، یک مرسدس‌بنز 220D پیکاپ که روی آن پیشرانه 8 سیلندری لکسوس نصب شده است!
اخیراً این خودرو برای فروش توسط شرکت Sedgefield Classic Cars انگلستان عرضه شده اما در حقیقت خود خودرو در آفریقای جنوبی است. همانطورکه گفتیم یک موتور 8 سیلندری لکسوس روی این خودروی عجیب نصب شده ولی معلوم نیست که گیربکس آن از چه نوعی است.
درون کابین نسبتاً خوب است و دقیقاً همان 220D بدون هیچ تغییری مشاهده می‌شود و حتی صندلی‌های آن کاملاً فابریک به نظر می‌رسد.
شاید با مشاهده عکس‌ها فکر کنید که قیمت بسیار زیادی برای این پیکاپ دو رگه آلمانی-ژاپنی در نظر گرفته شده ولی باید گفت که قیمت بسیار کمی و معادل 6850 پوند برای آن در نظر گرفته شده است. البته باید این موضوع را نیز مدنظر داشته باشیم که حمل این خودرو از آفریقای جنوبی تا یک کشور اروپایی حتماً می‌تواند هزینه هنگفتی را برای خریدار داشته باشد.
نظرات
 
 
 

هومن

1393/6/30
چقدر مسخره

ali

1393/6/30
عجب موتور خری داره خدایی!

علی

1393/6/30
به این میگن عشق واقعی...!

a

1393/6/31
عکس ردیف اخر داشبورد رو توجه کنید کاغذ رو با فشار گذاشتن لبه در داشبورد که بسته بشه
افرین به کیفیت

21

1393/7/1
بنز همیشه بنزه

Chiland

1393/7/4
با يكي از اين بنز هاي ٢٢٠ يه ١٥ سال پيش ٧ نفر آدم گنده رفتيم سفر جنوب . از بس كه نرم بود و مبلي ، همش تو راه خواب بوديم . بيدار كه ميشديم ميديديم بابا داره با ١٨٠ تا سرعت ميره. مامانم كه ٦٥ سالشه و از ١٨ سالگي پشت ماشيناي جورواجور نشسته ، بعداز اون بنزه ديگه دست به هيچ ماشيني نزد ( چون ديگه نتونستيم يه BENZ بخريم). اين بنز شاهكار خلاقيت بشري در عرصه خودرو سازيه . دمش داغ...
Top