لباس فاب دیزاین بر تن مکلارن SLR

20 / اردیبهشت / 1397 - 08:30
مرسدس مکلارن SLR خودرویی بسیار خاص و پرطرفدار در بین خودرو دوستان است. با این وجود اما افرادی هستند که خاص بودن و زیبایی این خودرو انتظارات آنها را برآورده نمی‌کند. برای همین منظور شرکت هایی هستند که به سراغ اعمال تغییرات در این خودرو رفته اند و شرکت فاب دیزاین نیز یکی از همین تیونر ها است.
فاب دیزاین نام این محصول را Desire گذاشته است و یک بادی کیت بسیار زیبا و آیرودینامیک را برای مکلارن SLR طراحی کرده است. رینگ های براق و بزرگ فاب دیزاین نیز جلوه ای بسیار زیبا دارند و در کنار کیت بدنه‌ی اسپرت و عضلانی این خودرو سبب شده اند تا این خودرو سرهای بسیاری را در خیابان به سمت خود بچرخاند.
اما فاب دیزاین تنها به تغییرات ظاهری بسنده نکرده است. تغییرات فنی اعمال شده در این خودرو سبب شده اند تا قدرت آن از 617 اسب بخار به 740 اسب بخار و گشتاور آن نیز از 780 نیوتن متر به 1080 نیوتن متر افزایش پیدا کند.
شتاب صفر تا صد کیلومتر این خودرو نیز به 3.6 ثانیه و حداکثر سرعت آن به 310 کیلومتر بر ساعت رسیده است.
این خودروی بسیار خاص و زیبا به تازگی در خیابان های کشور موناکو مشاهده شده است و به همین خاطر در ادامه ویدیویی از آن را نیز برایتان آماده کرده ایم. بخش جالب این ویدیو قطعا صدای اگزپز دلنشین و زیبای این خودرو است که هم در دورهای پایین و هم در هنگام گاز دادن صدای بسیار گیرا و جذابی دارد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران