درگ هیولای 6 چرخ نظامی با مرسدس AMG GT S

25 / اردیبهشت / 1397 - 20:30
Devel شصت توسط همان افرادی ساخته شده است که خودروی جنون آمیز Devel شانزده را ساختند اما مدل شصت یک خودروی کاملا متفاوت است. این خودروی مضحک که در واقع یک تانک 6 چرخ است باعث می شود خودروهایی مانند هنسی ولاسی رپتور 6x6 و مرسدس G63 AMG 6x6 عادی به نظر برسند. در این فیلم شاهد درگ این هیولای دیزلی با یک مرسدس AMG GT S قرمز رنگ هستیم که جزو عجیب ترین درگ ها است.
زیر بدنه رعب آور این خودرو یک موتور غول پیکر V8 توربو دیزل با حجم 6.75 لیتر قرار دارد که 720 اسب بخار قدرت و 1000 نیوتن متر گشتاور تولید می کند که برای جا به جایی یک کوه کافی است! نکته جالب اینجاست خودرویی که در فیلم می بینید مدل پایه است و مدل برتر این خودرو 1500 اسب بخار قدرت دارد.
مرسدس AMG GT S هم نیازی به معرفی ندارد و فقط به مشخصات موتور آن اشاره می کنیم که V8 توئین توربوی 4.0 لیتری با قدرت 515 اسب بخار و گشتاور 670 نیوتن متر است.
اکنون بسیاری از افراد فکر می کنند AMG GT S با وجود قدرت کمتر برنده این رقابت است زیرا بسیار سبکتر است. وزن مرسدس 1645 کیلوگرم است که احتمالا از وزن این هیولای 6 چرخ با رینگ های 40 اینچی خیلی کمتر است. هنوز مشخص نیست وزن Devel شصت چقدر است ولی Devel مدل استاندارد این خودرو که 450 هزار دلار قیمت دارد را با بدنه ای که کاملا از جنس فیبرکربن است به فروش می رساند که تا حدودی باعث کاهش وزن می شود.
با نگاهی به اعداد و ارقام رسمی باز هم این مرسدس 132 هزار دلاری باید برنده رقابت باشد زیرا شتاب صفر تا صد آن 3.7 ثانیه اعلام شده در حالی که Devel شتاب این خودرو را 5.8 ثانیه تخمین می زند. البته نتیجه این درگ به اندازه دیدن یک مجسمه بزرگ به شکل آجر با 6 چرخ و تایرهای نظامی در پیست درگ اهمیت ندارد!
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران