تیزر رسمی معرفی آئودی A1 جدید؛ هاچبک کوچک و جذاب آئودی

2 / تیر / 1397 - 20:30
اخیرا آئودی از نسل دوم A1 رونمایی کرد که یک هاچبک کوچک و بسیار جذاب است.
در طراحی این خودرو نشانه هایی از طراحی مدل های Ur-Quattro و Sport Quattro به چشم می خورد. آئودی A1 جدید حداقل در حال حاضر یک خودروی رالی نیست اما شیب سقف و رنگ سیاه برجسته سقف، ظاهر آن را نسبت به نسل قبلی تهاجمی تر نشان می دهند. صاف بودن ستون C زوایای تند این هاچبک کوچک را برجسته تر نشان می دهد و مدل S Line از ویژگی هایی نظیر ورودی هوای بزرگتر در قسمت جلو، یک هواکش کوچک زیر خط کاپوت و اسپویلر بزرگتر در قسمت عقب برخوردار است.
آئودی A1 جدید با تعدادی موتور ارائه می شود که مدل پایه مجهز به موتور 3 سیلندر 1.0 لیتری با قدرت 95 اسب بخار است و قویترین مدل آن مجهز به موتور 2.0 لیتری 4 سیلندر توربوشارژ با قدرت 200 اسب بخار است. می توان موتور 3 سیلندر آئودی A1 را با گیربکس 6 دنده دستی یا گیربکس دو کلاجه S Tronic انتخاب کرد ولی مدل S Line که گل سرسبد مدل های A1 و مجهز به موتور 2.0 لیتری توربوشارژ است تنها با گیربکس S Tronic ارائه می شود.
آئودی A1 جدید از تجهیزات ایمنی مانند سیستم اخطار خروج از لاین، سیستم اخطار پیشگیری از تصادف همراه با سیستم ترمز اضطراری خودکار و کروز کنترل تطبیقی برخوردار است.
ظاهرا قرار است در مدت کمتر از 1 سال مدل S1 این خودرو با قدرت 250 اسب بخار نیز معرفی شود که احتمالا یک هاچبک بسیار سریع خواهد بود. پیش بینی می شود این خودرو شتابی در محدوده 6 ثانیه داشته باشد.
در این فیلم تبلیغاتی با طراحی داخلی و خارجی این هاچبک زیبا آشنا می شوید.
نظرات
 
 
 

پوریا

1397/4/4
جلوش خیلی شلوغ شده در کل طراحی داخل متفاوته ولی طراحی بدنه یکم بیش از حد شلوغ شده و ایودی میتونست از رینگای مشکی استفاده کنه