نتیجه برخورد لامبورگینی و هوندا؛ تصادف جالب لامبوریگنی هوراکان اسپایدر + فیلم

20 / تیر / 1397 - 11:00
زن و شوهر جوانی که رو جمعه برای صرف شام به یکی از رستوران های شهر شیکاگو رفته بودند در هنگام بازگشت با لامبورگینی خود تصادف می کنند.
متاسفانه لامبوریگنی هوراکان اسپایدر آن ها به طور ناخواسته از پشت به یک دستگاه هوندا سیویک پارک شده برخورد کرده و به زیر آن می رود.
با توجه به گفته های راننده لامبورگینی خودروی سوم دیگری با آن ها برخورد کرده که راننده خودروی مذکور به جای ترمز گرفتن سهوا گاز داده که نتیجه این موضوع برخورد با لامبورگینی و هول دادن آن به زیر هوندا سیویک پارک شده می شود.
خوشبختانه بعد از برخورد لامبورگینی با هوندا سرنشینان لامبورگینی بدون آسیب از خودروی خود خارج می شوند. به علاوه هوندا سیویک نیز سرنشینی نداشته و بدون سرنشین در کنار خیابان پارک شده بود.
این حادثه بازتاپ زیادی داشته و بعد از آن تحلیل های فراوانی در مورد طراحی هوراکان اسپایدر مطرح می شود. بسیاری معتقد اند طراحی این خودرو در طی این حادثه جان سرنشینان آن را حفظ کرده است. همین که لامبورگینی به جای برخورد محکم با قسمت عقبی سیویک به زیر آن منتقل شده از صدمه غیرقابل جبران به سرنشینان خود جلوگیری کرده است.
قابل تحسین است که این خودرو حتی بدون سقف نیز می تواند چنین ارزشمند از سرنشینان خود محافظت کند. راننده خودرو در مورد این حادثه می گوید بعد از تصادف اولین چیزی که به ذهن من خطور کرد نشت باک و آتش گرفتن خودرو بود.
قسمت جالب ماجرا این است که گفته می شود این زن و شوهر روز دوشنبه بعد از تصادف برای خرید یک دستگاه لامبورگینی هوراکان اسپایدر دیگر اقدام کرده اند.
نظرات
 
 
 
سمند سوار اهوازی 1397/4/20
جالب تر اینه که هم به سرنشین خودش اسیب نرسونده هم به ماشین جلویی
هوندا قسمت عقب ان با کمترین خسارت از تصادف تقریبا سالم مونده و جلوی ان اگه ماشینی نبود میشه گفت فقط اگزوز ان اسیب دیده
سهیل 1397/4/20
اوه مادر بگرید...
هموطن 1397/4/20
احتمالا آقا زادن که یکی دیگه سفارش دادن
احسان 1397/4/20
اسم صاحب لامبو هست دمیتری ریچی (RICHIE)!
مهران 1397/4/20
احتمالا این زن و شوهر جز ژنهای خوب کشورشون بودن😅😅
علیرضا 1397/4/20
دیگه هر کسی تو ایران میدونه پراید بود چی میشد
Babak 1397/4/21
قسمت جالب ماجرا ، وااااقعا جالب بود

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران