فرار راننده شجاع مرسدس از دست سارقین مسلح را ببینید! + فیلم

27 / مرداد / 1397 - 20:30
حادثه ای که در این فیلم رخ می دهد بیانگر این است که چقدر سریع یک اتفاق غیرمنتظره رخ می دهد. مشخص نیست که این تلاش برای سرقت خودرو در کدام کشور یا شهر رخ داده است ولی ساعت و تاریخ وقوع جرم مشخص است.
کل این حادثه در کمتر از یک دقیقه رخ می دهد و از همان ابتدا مشخص است که سارقین تبهکار که ظاهرا مسلح نیز هستند یک مرسدس بنز GLA را برای سرقت هدف گرفتند. اینطور که در فیلم پیداست مالک مرسدس برای پارک کردن خودروی خود وارد محوطه یک پارکینگ می شود و بلافاصله بعد از اینکه وارد محوطه شد، سارقین با یک خودروی آئودی در قسمت ورودی محوطه پارکینگ پارک می کنند و به خیال خودشان مسیر برگشت را مسدود می کنند! سپس دو سارق مسلح در حالی که صورت خود را پوشانده اند از آئودی پیاده می شوند و به سمت مرسدس GLA می دوند و با اسلحه مالک آن را تهدید می کنند.
یکی از سارقین سعی می کند در مرسدس را باز کند ولی به دلیل قفل بودن در باز نمی شود. مالک مرسدس بلافاصله با سرعت به عقب حرکت می کند و سارقین دنبال آن می دوند ولی راننده شجاع مرسدس دل را به دریا زده و با سرعت خودروی خود را از کنار به آئودی می کوبد و بالاخره مسیر را باز می کند و موفق به فرار می شود و به این ترتیب سارقین ابله نه تنها ناکام می مانند بلکه آئودی آنها نیز آسیب می بیند و چیزی عایدشان نمی شود!
در فیلم مشخص نیست که خودروی مرسدس چقدر آسیب دید ولی مسلما راننده آن یک تصمیم هوشمندانه گرفت زیرا رفتن به صافکاری برای تعمیر خسارت وارد شده به بدنه قطعا بهتر از تسلیم شدن در برابر سارقین است!
نظرات
 
 
 

علیرضا آ

1397/5/27
این شجاعت نیست.
حماقته . مخصوصا وقتی یه نفرم همراهته.
همچین ماشینایی بیمه هستن و حداقل 80% مبلغ ماشینو میگیرن از بیمه . زد داغونش کرد
  • میلاد

    1397/5/28
    مگه ایرانه 80 % بگیره

بهروز

1397/5/28
آره جناب علیرضا آ بیمه هستن پولشم میگیرن ، ولی در جریان باش خود بنزه هم بیمه هستشا !!
شما فکر کنم از اون دسته ادمایی که کسی با چوب بیاد بالاسرت ماشینتو با گوشی و هرچی داری میدی ! دیگه وای به حال وقتی که با چاقو و اسلحه بیان سمتت !
یه زره جربزه برادر من !

Big boy

1397/5/28
دزدش دزد نبود وگرنه با یه تیر میتونست ماشینو بگیره

POPet

1397/5/28
راننده ش شجاع نبود ماشینش امن بود!!!!

احسان

1397/5/28
دمش گرم

NM.KH

1397/5/29
دزده هیچی گیرش نیومد هیچ کلی هم خسارت خورد

حقشه