فیلمی از حضور شاسی بلند جدید چری Exceed در فرانکفورت

26 / شهریور / 1396 - 08:30
چری در خلال نمایشگاه فرانکفورت از شاسی بلند جدیدی به نام Exceed رونمایی کرده که مخصوص بازار اروپا است و هنوز معلوم نیست چنین خودرویی برای بازار ایران نیز در نظر گرفته خواهد شد یا خیر. چری Exceed با چهره ای به روز نگاه بسیاری را به سوی خود جلب کرد و در این فیلم می توانید با چهره بیرونی و داخل کابین این خودرو بیشتر آشنا شوید.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

آیدین

1396/6/26
من کلا با چینی مشکل داشتم ، تا اینکه این مدل رو دیدم، خدا وکیلی بسیاررر زیبا، حرفه ای و اصولی طراحی شده، اگه بیاد ایران یکی از گزینه هام میشه

محمود

1396/6/26
بعیده به ایران بیاد . چون سیاست مسئولین خودروسازی ایران اینه که آشغالترین جنس دنیا رو با چند برابر قیمت به مردم بفروشن . بنابراین فقط مدلهای قدیمی و تازه اونم بدون امکانات ، با قیمتهای مضحک به ایران میاد . ولی به جاش همین مدل خوب با قیمتی بسیار پایین و با احترام به مردم اروپا فروخته میشه تا حاضر بشن افتخار بدن و پاشون رو توی ماشین آسیایی بذارن . ماشیهای کره ای و حتی ژاپنی هم همینطوره . یعنی باید با قیمتهای پایین در اروپا و آمریکا به فروش برسه وگرنه اونها حاضر نمیشن بخرن . ولی در ایران تو سر مردم میزنن و با چند برابر قیمت و بدون خدمات پس از فروش ، آشغال به مردم غالب میکنن . به هرحال همیشه باید یادتون باشه ، یک آمریکایی یا اروپایی ، با یک ایرانی فرق داره . ما در جهان نهم زندگی میکنیم !!!

صادق

1396/6/26
خارج : با کیفیت ترین ماشین + پایین ترین قیمت + بیشترین احترام به مشتری
ایران : بی کیفیت ترین ماشین + بالاترین قیمت + کمترین احترام به مشتری
  • Mosa

    1396/6/26
    حاج کبلایی صادق ، خودت فهمیدی چی نوشتی آی کیو 😂😂😂😂
  • حسين

    1396/6/26
    استبداد در همه جنبه هاي اقتصادي، سياسي، اجتماعي و .... رسوخ كرده است.

aryan

1396/6/26
من یک ماه در ژاپن اقامت داشتم تا اینکه یک روز به فروشگاه بزرگ کفش رفتم آن موقع سال2009 بود جالب اینکه کفش های ژاپنی از قیمت 300000 شروع می شد (ارزانترین) اما کفش های چینی80000 بعد خلاصه خیلیا میرفتن سراغ کفش های چینی و من هم مجبور بودم چینی بخرم تا اینکه دیدم ستاره میزنن روی کالا جریانشو از بومی های اونجا پرسیدم گفتند کشور ژاپن برای واردات کالا ستاره گذاری کرده و همه باید بالای 4 ستاره باشند(خیلی با کیفیت!) و این استانداردشون بود منم خریدم تازه خییلی برام عمر کرد!و عالی بود! تا این که بعد ها به چین رفتم از اونا پرسیدم چرا کالا های چینی صادراتی شما به ایران بسیار بی کیفیت هستند!؟ اونا گفتند شما به ما هر چه قدر پول بدید ما هم با کیفیت بالا تری برای شما کالا تولید می کنیم مثلا اگر به ما 20000 بدید با همون براتون کفش تولید می کنیم ولی با استانداره خیلی پایین و مواد نسبتا نامرغوب اگه 80000 به مابدهید ما با استاندارد بالاتر و با کیفیت بالاتری برایتان کالا تولید می کنیم این خود شما ها هستید که پول ناچیزی به ما میدهید و از ما کالا می خواهید پس انتظار نداشته باشید کالای شما با اون قیمت بسیار مرغوب و باکیفیت باشد پس خود شما هستید که کالای ارزان و بی کیفیت می خواهیم حالا من از شما می پرسم اگه کالای چینی با کیفیت و گران تر می آمد شما حاضر می شدید این قیمتو برای یه کالای چینی بپردازید؟

احمدرضا

1396/6/26
این خودرو یا نمیاد ایران یا اگرم بیاد بالای 160-170 میلیون قیمت میخوره . یعنی بازم به دست مردم عادی نمیرسه. البته همین الان هم اکثر چینی ها به زور برخی از اقشار متوسط قدرت خریدشون رو دارند.

مهدی

1396/6/27
حیفه که تو ایران پولمون رو بدیم اشغال خودرو بخریم ایران فقط پول ما را میدزدد

محمدمهدی قربانی

1396/10/22
ببخشید. آیا این ماشین وارد ایران می شود
لصفا جواب بدید