فیلم تست تصادف دی اس 7 را ببینید

2 / دی / 1396 - 20:30
دی اس ۷ جدیدترین خودروی کراس اوور برند لوکس فرانسوی است که از سال ۲۰۱۸ وارد بازار شده و به رقابت با خودروهایی چون بی ام و ایکس 1 و آئودی Q3 و لکسس NX خواهد پرداخت. البته دی اس گفته است که خودرویی در سطح آئودی Q5 را با قیمت آئودی Q3 عرضه خواهد کرد.
این خودرو با آخرین فناوری های ایمنی موجود ساخته شده است و به همین خاطر دیدن نتایج تست تصادف آن می تواند جالب توجه باشد. در ادامه فیلم تست تصادف این خودروی کراس اوور را که توسط موسسه ی EuroNCAP انجام شده است را برایتان آماده کرده ایم که می توانید آن را مشاهده کنید.
نظرات
 
 
 

خامد

1396/10/2
چند روز پیش با دی اس فایو یکی از بچه ها یه دوری زدم. واقعن دلم به حال خودم و ملتم سوخت که ماشینای کره ای نهایت امال و ارزوی خیلی هاست. بدون هیچ تعصبی امثال اپتیما سوناتا و ماشینایی مثل اینا در برابر کیفیت دی اس شبیه اسباب بازی های بی کیفیت اشغال هستند
 • محمد

  1396/10/3
  در پاسخ به خامد
  ملت آمریکا رو هم اضافه کن ظاهرا هیچکسی به اندازه شما انقدر کارشناس نیست خخخ میشه رتبه جهانی ds رو در بین خودروسازان دنیا بفرمائید تا ما هم آگاه بشیم که خودروساز 6 دنیا رو با این مقایسه میکنی ؟
 • حامد

  1396/10/9
  محمد جان من کلن تعصبی به ماشین خاصی ندارم. واسم کیفیت ساخت و گیفیت متریال ها اپشن های کاربردی و کیفیت موتور مهمتر از برنده. البته شاید لحنم کمی بی ادبانه بود و بابتش عذرخواهی میکنم. فقط تا جاییکه کمی اطلاع دارم کیفیت ماشین هایی که در امریکا فروخته میشه بسیار باکیفیت تر از همون برند در ایران هست. در مرد دی اس هم عرض کنم یه ماشین بااصالت قدیمیه که فعالیتش ر چند سالی هست دوباره شروع کرده و ظاهرن از سال2019 در امریکا هم فعالیتش استارت میخوره. ایشالا همه ما ایرانی ها یه روزی برسه که داشتن یه ماشین باکیفیت استاندارد واسمن یه ارزوی دست نیافتنی نباشه. موفق باشی

امیر

1396/10/2
کلا دی اس ۷ فوق العادست...

MehD

1396/10/3
دمشون گرم 4 تا ماشین لوکس صفر را برای بررسی ایمنیشون نابود کردند...حالا اینجا ایران خودرو یا سایپا زورشون میاد یه خش به فرغون هاشون بندازند!

هومن

1396/10/3
نتایج بدست اومده این ماشین کولاک بوده
https://www.euroncap.com/en/results/ds/7-crossback/28749
 • امیرحسین

  1396/10/11
  خیلی جالبه که این نتایج فوق العاده رو بدون داشتن ایربگ زانو بدست آورده.