تولید وانت پژو بر مبنای دانگ فنگ ریچ؛ تلاش نافرجام فرانسوی ها در بازار خودروهای تجاری + فیلم

17 / دی / 1396 - 08:30
پژو از وانت دو کابین جدید خود با طول 5.08 متر رونمایی می کند که مجهز به سیستم چهار چرخ محرک است. موتوری که برای این خودرو در نظر گرفته شده است موتور 2.5 لیتری توربو دیزل با 115 اسب بخار قدرت و 280 نیوتن متر گشتاور است که همراه با گیربکس 5 دنده دستی عرضه می شود.
این مدل نشاندهنده برنامه های پژو برای بازگشت به این بازار به عنوان بخشی از رشد بین المللی این شرکت است. پژو 403 Camionnette-Bâchée مدل 1956، پژو 404 Camionnette-Bâchée مدل 1967 و پژو 504 پیکاپ، وانت های قدیمی پژو بودند که به خصوص در بازار آفریقا خودروهای موفقی بودند.
پژو با تولید این مدل مشتریانی را هدف قرار داده است که در جستجوی یک وسیله نقلیه کاربردی هستند که در تمام شرایط قابل اعتماد باشد، استفاده و نگهداری از آن آسان باشد که برای فعالیت های خانوادگی و حرفه ای مناسب است.
شاید بتوان این اقدام پژو را پاسخی به وانت رنو اسکالان دانست، اما از سوی دیگر با توجه به سلطه خودروسازان ژاپنی و آمریکایی بر بازار خودروهای وانت جهان، باید منتظر ماند و دید که فرانسوی ها تا چه اندازه می توانند در این بازار پر رقابت تاخت و تاز کنند؟

دانگ فنگ ریچ

دانگ فنگ ریچ


به خصوص آنکه براساس شواهد موجود این وانت پژو در واقع نسخه فرانسوی شده از وانت چینی دانگ فنگ ریچ است که حالا نیز در بازار داخلی چین با همین نام عرضه می شود.
نظرات
 
 
 

جاپون

1396/10/17
داره از پلتفرم بیست سال پیش نیسان استفاد میکنه این پلتفرم نیسان پیکاپ خودمونه

افشین

1396/10/17
کپی کاری از رو دست کپی کار معروف !؟