تبلیغات به روش ب ام و؛ عجیب ترین رکورد شکنی دریفت جهان + فیلم

20 / دی / 1396 - 20:30
برای اتومبیل سدان خانوادگی با جعبه دنده اتوماتیک و سیستم انتقال قدرت چهار چرخ محرک، آخرین چیزی که می‌توانید داشته باشید دریفت است، اما خودروی M5 یک سدان چهار درب معمولی نیست زیرا اخیرا کمپانی خودروسازی بی.ام.و با استفاده از این خودروی سدان قدرتمند خود، توانسته به طور همزمان 2 رکورد جدید به ثبت برساند که اولین رکورد آن برای دریفت و دومین رکورد هم برای سوخت گیری در حین دریفت بوده است.
سال گذشته، کمپانی خودروسازی BMW با استفاده از خودروی M5 قبلی به رانندگی "یوهان شوارتز" توانست به فاصله 82.5 کیلومتر رکورد دریفت در مرکز پرفورمنس خود واقع در کارولینای جنوبی را جابجا کند. اما پس از آن شخص دیگری پیدا شد و توانست رکورد دریفت را به نام خود ثبت کند، ولی این کار باعث توقف BMW نشد و این شرکت خودروساز آلمانی تصمیم گرفت تا بار دیگر این رکورد را به نام خود ثبت کند، اما به شیوه‌ای کاملا جدید که می‌توانید جزییات آن را در ویدیو انتهای مقاله شاهد باشید.
اگرچه شما باید رکورد "دریفت ممتد" را به نام خود ثبت کنید، اما گینس به شما اجازه می‌دهد که برای سوخت گیری مجدد اتومبیل، توقف کنید و سپس دوباره به کار خود ادامه دهید، ولی همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد، کمپانی خودروسازی BMW یک رکورد کاملا متفاوت به ثبت رسانده است و آن هم رکوردشکنی با دریفت ممتد واقعی بوده که در بین آن هیچگونه توقفی صورت نگرفته است. برای دستیابی به این هدف، کمپانی خودروسازی بی.ام.و یک سیستم سوخت رسان طراحی کرده و بر روی M5 دیگر از نسل قدیم، نصب کرده است که در حین دریفت زنی و تلاش برای ثبت یک رکورد جدید، همزمان با خودروی اصلی شروع به دریفت زدن کرده و سوخت مورد نیاز M5 اصلی را تامین می‌کند تا در حین تلاش برای جابجایی رکورد دریفت، شاهد ثبت یک رکورد جدید دیگر هم باشیم.
در پایان جالب است بدانید که در جریان ثبت رکورد جدید توسط BMW، برای 5 مرتبه عمل سوخت گیری انجام می‌شود و در نتیجه عدد حیرت انگیز 374.1 کیلومتر برای رکورد جدیددریفت به ثبت می‌رسد، این درحالیست که هدف اصلی آنان شکستن رکورد قبلی 144 کیلومتری بوده است که با قدرت از آن عبور می‌کنند.

نظرات
 
 
 

سرنوشت پلنگ

1396/10/20
تقلب تو روز روشن پیست رو اینقدر خیس و چرب کردن
 • حسین

  1396/10/21
  زود قضاوت نکن خیس میکنن تا لاستیکا زود از بین نرن و بتونن به رکورد بالاتری دست پیدا کنن.دقت کنی میبینی یه ذره دود هم از لاستیکا بلند نمیشه.
 • Amir

  1396/10/21
  توقع ندارید که این مسافتو رو زمین خشک دریفت بزنه
  تازه با این زمان زیاد... بالاخره لاستیک زیر ماشینم تا حدی میتونه تحمل کنه
 • حمید مرسدس

  1396/10/25
  خیلی گیجی

احسان

1397/1/5
حالا خودتون میتونین اینطوری دریفت بکشید ک اینطوری نظر میدین