تبدیل لندروور دیفندر 50 ساله به ماشین بخار با سوخت ذغال سنگ!

12 / بهمن / 1396 - 20:30
از نظر خیلی ها لندروور دیفندر پدربزرگ تمام آفرودرهای جهان محسوب می شود. توقف تولید این خودرو در سال 2016 باعث عزای عمومی طرفداران آن شد! اکنون بازار تبدیل دیفندر به خودروهای متناسب با سلیقه شخصی افراد داغ شده است. حتی بعضی از دیفندرها به خودروهای لوکس با موتورهای کاملا پیشرفته و قیمت نجومی تبدیل شده اند.
ولی جالب ترین و عجیب ترین دیفندر، نمونه 50 ساله ای است که توسط مردی 67 ساله تبدیل به یک ماشین بخار شده است که با سوخت ذغال سنگ کار می کند. این مرد طبق گفته خودش این خودرو را به قیمت 5650 دلار خریداری کرده و 34 هزار دلار هزینه و بیش از 400 ساعت وقت صرف این پروژه عجیب کرده است. او از این خودرو برای سفر 2.4 کیلومتری به محل کارش نیز استفاده می کند.
حداکثر سرعت این دیفندر با موتور بخار 24 کیلومتر در ساعت است.
برای دیدن این خودرو در عمل این فیلم جذاب را حتما ببینید!
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران