قسمت چهارم از فصل سوم گرند تور منتشر شد + لینک دانلود

پس از آن که در هفته گذشته شاهد پخش دو قسمت از گرند تور تحت عنوان ویژه برنامه کلمبیا بودیم، این هفته مجددا برنامه به سبک همیشگی خود برگشته و در چادر معروف گرند تور پیگیری می شود. مطابق رسم برنامه، جرمی کلارکسون به صورت طنز آمیز محتوای این قسمت را بیان می کند. برای سالها، پیکاپ های ژاپنی و در راس آن ها، تویوتا هایلوکس به گزینه خرید بسیاری از مردم در سراسر جهان تبدیل شده اند و اکنون خودروسازان اروپایی قصد دارند تا سهمی از این بازار داشته باشند. بخش عمده ای از قسمت چهارم از فصل سوم گرند تور، به بررسی پیکاپ های اروپایی پرداخته است، خودروهایی که می توانند به وسیله موتور خود، برای یک روستا برق تولید کنند، یا زمین را شخم بزنند و یا به عنوان موتور آب عمل کنند. در این برنامه شاهد تست سه خودروی مرسدس X کلاس، فورد رنجر و فولکس واگن آماروک توسط سه مجری خواهیم بود.

گرند تور

گرند تور

صحنه نخست این قسمت با خرابکاری جرمی کلارکسون آغاز می شود. سپس هر کدام برای تست قدرت پیکاپ هایشان، می بایست تندیس هایی که از آنها ساخته شده را به زمین بیاندازند که این آیتم نیز در نوع خودش جالب خواهد بود و از ذکر جزییات بیشتر راجع به آن خودداری میکنیم. در تست بعدی، با توجه به شرایط روز جهان و آشوب های اتفاق افتاده در سراسر دنیا، تیم گرند تور قصد دارد سه پیکاپ را تست کند و ببیند آیا این خودروها قابلیت حمل تمامی وسیله های یک خانواده در شرایط آشوب و بحران را دارند یا خیر. برای این منظور هر مجری وسیله های خود را بار زده و در یک مسابقه درگ شرکت می کنند. در ادامه جرمی کلارکسون به بررسی جگوار XE جدید با کد پروژه هشت در پیست می پردازد که این خودرو می تواند در زمان یک دقیقه و 19 ثانیه دور پیست را بزند. در ادامه این قسمت، به بررسی پیکاپ های ذکر شده در شرایط جنگی پرداخته می شود که با صحنه های اکشن مخصوص به خود همراه خواهد بود و بهتر است تا خود بیننده آنها را تماشا کند. برای تماشای این قسمت، میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید.

برای دانلود فصل سوم گرند تور به کانال تلگرام خودرو بانک مراجعه کنید:
دانلود قسمت اول فصل سوم گرند تور
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران