قیمت جدید هیوندای النترا و شرایط فروش آن اعلام شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
اواخر فروردین ماه سال جاری، گروه خودروسازی کرمان موتور اعلام کرد که متقاضیان خرید هیوندای النترا از سوی این شرکت نیاز به تسویه حساب با قیمت جدید 424 میلیون و 500 هزار تومانی دارند، اما این قیمت پایدار نبوده و در تاریخ 8 اردیبهشت ماه 98 و با صدور اصلاحیه قیمت، گروه خودروسازی کرمان موتور بار دیگر قیمت نهایی این اتومبیل را افزایش داده و به باشگاه خودروهای 500 میلیون تومانی نزدیک کرده است!.
در شرایط فروش جدید کرمان موتور که با موعد تحویل کاری 60 روزه به مشتریان عرضه خواهد شد، قیمت جدید هیوندای النترا مدل 2018 معادل 460 میلیون تومان اعلام شده است، این درحالیست که این خودرو پیش از این در تاریخ 20 فروردین ماه 98 افزایش قیمت تجربه کرده و به قیمت جدید 424 میلیون و 500 هزار تومانی رسیده بود تا این خودروی ارزان قیمت خانوادگی هیوندای به باشگاه خودروهای 500 میلیون تومانی نزدیک شود.
لازم به یادآوری است که در این شرایط فروش، پیش پرداختی وجود ندارد و بایستی کل مبلغ 460 میلیون تومان پرداخت گردد تا 60 روز بعد خودرو تحویل داده شود.
نظرات
 
 
 
م 1398/2/9
کسی که 424 میلیون حاضره پول بده، 500 میلیونشم میده. پول کارمندی که نیست فدات شم. از یه طرف دیگه جبران میشه
محمد 1398/2/9
خاک بر سر کرمان موتور ، شورای رقابت رو تعطیل کردن از اون طرف هم خدا رو شکر هیچ نظارتی رو این شرکت ها نیست بایدم این بشه که هر غلطی دلشون میخواد بکنن
ماهون 1398/2/10
فقط میشه تاسف خورد.یه ماشین معمولی روباید به قیمت یه بنزمدل بالا بخریم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران