جزئیات اجرای طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا در تهران از زبان رئیس پلیس راهور

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های رئیس پلیس راهور تهران بزرگ طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا در تهران از ساعت 8:30 صبح روز شنبه 17 خردادماه آغاز شده است.
به نقل از تسنیم، سردار محمدرضا مهماندار در این خصوص توضیح داد: «طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا در تهران از ساعت 8:30 صبح روز شنبه 17 خردادماه آغاز شده و تمامی افرادی که به دنبال آن اند که به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خودرو شخصی خود استفاده کنند باید پیش از ساعت 8:30 صبح وارد طرح های مذکور شوند.»
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: «خاتمه طرح ساعت 16 خواهد بود البته برای افرادی که داخل محدوده طرح قرار گرفته‌اند و صبح با خودروی خود وارد محدوده طرح شده‌اند، خروج از ساعت 14، آزاد است.»
این مقام مسئول در انتها از شهروندان خواست که از سفرهای غیرضروری پرهیز کرده و فاصله اجتماعی خود با سایرین را رعایت کنند.
گفته می شود طرح مذکور به مدت 2 هفته به غیر از روزهای جمعه اجرا خواهد شد و در این مدت ارزیابی خواهد شد که آیا دغدغه‌های وزارت بهداشت رعایت خواهد شد یا خیر؟
نظرات
 
 
 
Moein 1399/3/18
دغدغه وزارت بهداشت نه!...پول جیب گنده ها باید تامین بشه. کرونا چیه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران