لوگوی MG نیز تغییر کرد؛ بروزرسانی و ساده تر شدن لوگو خودروسازی ها

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

شرکت خودروسازی MG از لوگوی جدید خود رونمایی کرد و با حفظ همان طراحی اصلی، تغییراتی بر روی لوگوی جدید خود ایجاد کرده است که در واقع نسبت به گذشته ساده تر شده و از طراحی گرافیکی مختصرتری استفاده می کند.

پیش از این شاهد لوگوی کرومی رنگ 3 بعدی MG بر روی محصولات این شرکت بودیم که در سال 2010 میلادی معرفی شد، اما حالا پس از گذشت تقریبا 11 سال این لوگو با تغییراتی همراه شده و اکنون کاملا سیاه پوش شده است و طراحی گرافیکی کمتری در آن بکار گرفته شده تا گیرایی بالاتری برای مخاطبان داشته باشد.

لوگوی جدید MG

این بروزرسانی با نازک کردن 8 ضلعی کناری لوگو، از بین رفتن طراحی 3 بعدی گرافیکی، بهینه سازی ساختار کلی و همچنین بزرگ تر شدن حروف داخلی انجام شده است تا ارائه بصری راحت تری داشته و بنابر ادعای MG، برای جوانان جذابیت بیشتری داشته باشد!.

با معرفی لوگوی جدید MG، این شرکت خودروسازی مسیر جدیدی را دنبال می کند و از این پس محصولات خود را با طراحی جذاب تر، ویژگی های اسپرت و جوان پسند و همچنین فناوری های هوشمند بیشتر راه اندازی خواهد کرد و معرفی خودروی کانسپت MG Cyberster هم می تواند آغازگر این تحول در شرکت خودروسازی MG باشد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران