مالک شهرخودرو دستگیر شد؛ روند بازداشت‌های خودرویی به حمیداوی رسید

فرهاد حمیداوی و شهرخودرو یکی از پرحاشیه‌ترین شرکت‌های خودرویی و البته فوتبالی دو سال اخیر بوده‌اند. شهرخودرو با فروش بیش از حد خودروی کوپا و مشکلات حقوقی پیچیده با ریگان خودرو حسابی خبرساز بوده و حال پس از چند هفته از بازداشت مدیران بالایی ریگان خودرو، نوبت به شهرخودرو رسیده و طبق اعلام خبرگزاری ایلنا، فرهاد حمیداوی مالک شهرخودرو نیز بازداشت و به اوین منتقل شده است.

فروش بیش از حد مجاز خودروی کوپا، ورشکستی زوتی، مشکلات بین‌المللی و همچنین تصمیمات یک‌شبه ناصحیح در وزارت صمت و بیش از همه مدیریت نامناسب در این دو شرکت، همگی باعث شد تا موج شکایت‌های مردمی به دادگاه‌ها روانه شود و در نهایت هر دو شرکت گرفتار این آشوب و حواشی بی‌پایان شوند. البته مشکلات حمیداوی و شهرخودرو به فروش خودرو محدود نشده بود و اخیراً تیم شهرخودرو نیز به مشکلات مالی شدیدی مواجه شده بود.

جالب است بدانید که با وجود چنین مشکلات حادی و تعداد قابل توجه مشتریان شاکی از شهرخودرو، این شرکت در چند هفته گذشته مشغول انجام تست‌های خودروی جدید لودئو با نام SKG T60 بوده و حتی به صورت محدود تبلیغات آن را نیز آغاز کرده بود! که خوشبختانه به مرحله پیش فروش نرسید وگرنه مشخص نبود که چند نفر دیگر در این گرداب سخت شهرخودرو گرفتار می‌شدند.

حال امیدواریم با وارد شدن جدی دادستانی به این موضوع، هر چه سریع‌تر رضایت مشتریان ناراضی پس از ماه‌ها جلب شود و این داستان پیچیده حقوقی با کسب رضایت مالی و معنوی مردم به پایان برسد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران