موضوعات داغ

حضور گروه ماموت با محصول کلوت مکث موتور در نمایشگاه دستاوردهای صنعت خودرو

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

گروه صنعتی ماموت با زیرمجموعه خود یعنی مکث موتور و پیکاپ کلوت در نمایشگاه دستاوردهای صنعت خودرو حضور پیدا کرده است.

پیکاپ کلوت از یک موتور4 سیلندر 16 سوپاپه، با حجم موتور 2378 سی سی مجهز به توربوشارژ بهره می‌برد و انتقال نیرو از طریق جعبه دنده 6 سرعته دستی دو دیفرانسیل انجام می‌شود. پیشرانه کلوت حداکثر قدرت 215 اسب بخار در 5200 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور320 نیوتن متر در 2000 دور در دقیقه تولید می‌‌کند که قابل توجه است.

ماشین پیکاپ کلوت مکث موتور برای عملکرد مناسب آفرودی دارای قفل دیفرانسیل سه حالته است. کلوت قابلیت حمل 1 تن بار را دارد و از لحاظ میزان قابل حمل در بین رقبا در وضعیت مناسبی قرار دارد. سیستم تعلیق‌بکار رفته روی محور عقب فنر شمش است که بهترین و تنها گزینه و مکانیزم مناسب برای پیکاپ های شاسی مستقل است که با مقاصد حمل بارهای سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند، همچنین ترمزهای جلوی این خودرو دیسکی و عقب کاسه ای هستند.

از نظر ابعاد و سایز پیکاپ کلوت در وضعیت مناسبی قرار دارد. عرض یپکاپ کلوت 1610 میلیمتر است که با توجه به رقبای داخلی، به همراه کاپرا بهمن موتور بیشتری عرض را بین رقبا دارد. همچنین عمق اتاق بار کلوت 530 میلیمتر است که بیشتری عمق در بین رقبا است. اگرچه این اعداد برای استفاده های شخصی آنچنان مهم نیست، اما مطمئنا مشخصات مهم و قابل توجه برای استفاده‌های سازمانی و کاربری‌ی تجاری و باری است که می‌تواند برگ برنده مکث موتور باشد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد