دریفت فوق العاده جذاب با وانت فورد F-150 رپتور در پیست نوربرگ رینگ!

6 / اردیبهشت / 1397 - 20:30
راننده مسابقه ای فرمولا دریفت Vaughn Gittin دست به حرکت جالبی زده است زیرا در زمین خیس در پیست نوربرگ رینگ با یک دستگاه وانت فورد F-150 رپتور دریفت زدن را تجربه کرده است. تماشای سر خوردن و لیز خوردن قسمت عقب این وانت عظیم الجثه در این پیست بسیار دیدنی است. معمولا پیست نوربرگ رینگ مکانی است برای افرادی که با قویترین خودروهای خود برای دستیابی به سریعترین زمان ممکن دور پیست با هم رقابت می کنند. مسلما این پیست مکانی برای یک قهرمان دریفت نیست که قصد آزمایش توانایی های یک وانت آفرودی را داشته باشد!
این وانت در این پیست باریک بسیار بزرگ به نظر می رسد. به عقیده او دریفت زدن با این وانت در این پیست بسیار جذاب است!
در واقع هر خودرویی اگر توسط راننده حرفه ای رانده شود می تواند در این پیست حکمرانی کند یا با دقت بالا دریفت بزند. به نظر می رسد فورد خیلی دوست دارد رانندگان مسابقه ای حرفه ای برای تفریح و سرگرمی پشت فرمان رپتور بشینند. سال گذشته کن بلاک پشت فرمان این خودرو نشست تا در زمین برفی با آن بازی کند!
فورد رپتور جدید مجهز به ضربه گیرهای Fox با قطر 3.0 اینچ است که 44 درصد بزرگتر از نسل قبلی آن هستند. موتور V6 توئین توربوی این وانت با 3.5 لیتر حجم 450 اسب بخار قدرت و 691 نیوتن متر گشتاور در دور 3500 تولید می کند. مسلما زمین لغزنده همراه با چنین گشتاور عظیمی شرایطی ایده آل برای سر خوردن و دریفت زدن با این وانت را فراهم می کنند!
نظرات
 
 
 

spk

1397/2/7
ویدئوهاتون رو نمیشه دید. این لینک های مسخره سایت آپارات رو بردارین به‌ جاش از یوتیوب لینک بدین.

ک

1397/2/8
بشدت بیننده رو یاده وانت پرقدرت و بی حریف 151 میندازه . . . . .