تبدیل تویوتا هایلوکس 2001 به یک خودروی دریفت حرفه ای! + فیلم

12 / اردیبهشت / 1397 - 20:30
همانطور که می دانید تویوتا هایلوکس های قدیمی خودروهای تخریب ناپذیری هستند. فرقی نمی کند که آنها را غرق کنید، آتش بزنید، له کنید یا از فضا پرتابشان کنید! زیرا باز هم تنها با یک بار چرخاندن سوییچ روشن می شوند و به راهشان ادامه می دهند و کاری به کار کسی ندارند!
تویوتا هایلوکس گزینه مورد علاقه نیروهای نظامی است ولی اکنون نیگل پتری، قهرمان دریفت استرالیایی یک قابلیت دیگر به توانایی های این خودرو اضافه کرده و آن را به یک خودروی تمام عیار برای دریفت تبدیل کرده است!
او از مشاهده مدل های کهنه نیسان سیلویا و اسکای لاین در صحنه دریفت خسته شده بود و تصمیم گرفت یک تویوتا هایلوکس 2001 را به یک خودروی رقابتی دریفت تبدیل کند. همانطور که در فیلم می بینید جزئیات بسیار جذابی در پروژه تبدیل این هایلوکس وجود دارد.
شاسی لوله ای این خودرو زیر بدنه سفید رنگ آن که به روش پرده ای رنگ آمیزی شده مخفی شده است. این هایلوکس مجهز به موتور SR20DET نیسان و یک گیربکس 6 دنده سکوئنشال است. این خودرو تنظیمات سیستم تعلیق منحصر به فردی دارد که باعث شده حداقل ارتفاع آن تا سطح زمین 70 میلی متر باشد. این هایلوکس از جک های بادی و دیفرانسیل لغزش محدود مکانیکی دو جهته نیز برخوردار است.
این هایلوکس 359 اسب بخار قدرت و مقدار عظیمی گشتاور دارد و زاویه پیچیدن چرخ های آن بین قفل تا قفل فرمان بسیار عریض است و به همین دلیل هیچ هایلوکس دیگری در جهان نمی توان مانند آن حرکات نمایشی اجرا کند!
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران