درگ ریس داج چلنجر دیمن با سوپربایک 185 اسبی!

16 / اردیبهشت / 1397 - 20:30
اکنون درگ ریس های فروانی از داج چلنجر SRT دیمن با خودروهای مختلف مشاهده شده است که بعضی از آنها در پیست و بعضی دیگر در خیابان بوده اند. درگ ریسی که در این فیلم خواهید دید یک تفاوت عمده با درگ های قبلی دارد زیرا این بار رقیب داج دیمن یک موتورسیکلت یا به اصطلاح یک سوپربایک قدرتمند به نام Erik Buell Racing 1190SX است.
این دو وسیله نقلیه در یک رقابت نیم مایلی با هم رقابت می کنند. حداکثر سرعت هر دو در پایان مسیر اعلام می شود. نمای دوربینی که در پشت موتورسیکلت نصب شده بسیار جالب و دیدنی است.
اگر بخواهیم نگاهی به اعداد و ارقام بیاندازیم مسلما داج دیمن استاندارد با 840 اسب بخار قدرت نسبت به این موتورسیکلت که 185 اسب بخار قدرت دارد بسیار قویتر و در عین حال بسیار سنگینتر نیز هست. البته این موتورسیکلت مقداری لوازم دارد و قدرت آن بیشتر از حالت استاندارد است.
با اینکه موتورسیکلت در این درگ پیروز می شود، اگر به سرعت نهایی آنها توجه کنیم می توان نتیجه گرفت که اگر این درگ اندکی طولانی تر بود داج می توانست از آن پیشی بگیرد زیرا سرعت نهایی آن در انتهای مسیر بیشتر از موتورسیکلت است.
در حال حاضر نمونه های تقویت سنگین از داج دیمن با قدرت بیش از 1000 اسب بخار به ندرت یافت می شوند ولی یکی از آنها که گفته می شود تقویت آن زیاد سنگین نبوده رکورد ¼ مایل 9.33 ثانیه را ثبت کرده که بسیار قابل توجه است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران