جذاب ترین فیلمی که تا به حال از فراری 812 سوپرفست دیده اید!

23 / اردیبهشت / 1397 - 20:30
اتوبان بهشت شکارچیان سرعت است. این بخش از اتوبان آلمان که در فیلم می بینید 13 کیلومتر طول دارد و هیچ محدودیت سرعتی ندارد و در بخش هایی از آن می توانید از حداکثر قدرت خودروی خود استفاده کنید بدون اینکه نگران جریمه شدن باشید. به نظر شما رانندگی در حالت تخت گاز با یک فراری 812 سوپرفست با قدرت 800 اسب بخار در این اتوبان چه حسی دارد؟! این خودرو سریعترین مدل تولید سری این خودروساز ایتالیایی است.
راننده این فراری سعی می کند این خودرو را به حداکثر سرعت اعلامی خود یعنی 340 کیلومتر در ساعت برساند که البته کار آسانی نیست چون خودروهای عبوری دیگر از جمله ماشین های سواری بی گناه و کامیون های غول پیکر نیز در اتوبان در حال تردد هستند.
متاسفانه 812 نتوانست بیشتر از 319 کیلومتر در ساعت سرعت بگیرد زیرا مسیر به اتمام می رسد و ترافیک اجازه این کار را نمی دهد. صدای تحریک آمیز و جذاب این موتور 12 سیلندر به خوبی در این فیلم ضبط شده است. خوشبختانه خودروسازانی مانند فراری و لامبورگینی هنوز هم قویترین مدل های خود را با موتور تنفس طبیعی تولید می کنند. استخراج 800 اسب بخار قدرت از یک موتور 6.5 لیتری تنفس طبیعی واقعا شاهکار است زیرا 123 اسب بخار به ازای هر لیتر معمولا رقمی است که موتورهای توربوشارژ به آن دست می یابند! 812 سوپرفست در واقع جانشین F12 برلینتا می باشد و شاید نام آن اشاره ای به مدل کلاسیک فراری یعنی 500 سوپرفست داشته باشد که در سال 1964 تولید شد و 400 اسب بخار قدرت داشت.
نظرات
 
 
 
محمدعلى 1397/2/23
واقعا فوق العادس.اخه چقدر يك برند ميتونه دوست داشتنى باشه.ديوونشم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران