گردهمایی 70 دستگاه لامبورگینی به مناسبت 50 امین سالگرد همکاری ولنتینو بالبونی با لامبورگینی + فیلم

30 / اردیبهشت / 1397 - 20:30
حرفه ولنتینو بالبونی چندین دهه رانندگی، تعمیر و همکاری در توسعه خودروهای لامبورگینی بوده است و به همین دلیل بهترین شغل دنیا را داشته است! اکنون 70 دستگاه لامبورگینی به مناسبت 50 امین سالگرد همکاری بالبونی با لامبورگینی یک گردهمایی ترتیب داده اند!
این 70 لامبورگینی از مدل کلاسیک 350GT گرفته تا اونتادور و SUV اوروس از 17 کشور مختلف از 4 قاره جهان گرد هم آمده اند تا زندگی مردی را جشن بگیرند که بیش از نصف عمر خود را برای لامبورگینی کار کرده است.
بالبونی فعالیت خود با لامبورگینی را از سال 1968 به عنوان یک شاگرد کارگاه آغاز کرد. سپس در 1973 به صورت رسمی به سمت راننده آزمایشی لامبورگینی در آمد و تا سال 2008 که بازنشسته شد راننده آزمایشی ارشد این شرکت بوده است. او در گفتگو با نشریه AutoClassics گفت که این شانس را داشته که پشت فرمان حدود 80 درصد از خودروهای لامبورگینی که در کارخانه سنت آگاتا ساخته شدند بنشیند. بنابراین تا جایی که به خاطر می آورد لامبورگینی خودروی روزمره او بوده است.
بالبونی می گوید که موفقیت خود را تا حد زیادی به باب والاس مدیون است که اولین راننده آزمایشی لامبورگینی بود. لامبورگینی به مناسبت همکاری عالی بالبونی در زمینه توسعه گالاردو، در سال 2009 یک نسخه ویژه از گالاردو به نام ولنتینو بالبونی LP550-2 را معرفی کرد. این خودرو یک نسخه سبکتر و دیفرانسیل عقب از گالاردو با گیربکس دنده دستی بود.
گردهمایی این 70 لامبورگینی بیانگر این موضوع است که چطور موفقیت یک فرد می تواند در زندگی دیگران تاثیرگذار باشد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران