تبدیل بی ام و 325i E30 مدل 1989 به یک وان حمام سیار! + فیلم

6 / خرداد / 1397 - 20:30
ما انسان ها موجوات شگفت انگیزی هستیم و می توانیم کارهایی را انجام دهیم که فراتر از تصورمان هستند. بهترین مکان برای مشاهده این کارهای عجیب و غریب اینترنت است.
اگر فکر می کنید تا به حال عجیب ترین فیلم های خودرویی را دیده اید در اشتباه هستید! زیرا با دیدن این فیلم نظرتان عوض می شود.
کالین فورز یک مخترع و بدل کار انگلیسی است که سابقا حرفه او لوله کشی بوده و علاقه زیادی به آپلود فیلم در یوتیوب دارد. او جنون آمیزترین نوع تقویت را برای یک بی ام و 325i E30 کابریولت مدل 1989 انجام داد و آن را تبدیل به یک وان حمام سیار کرد!
بله درست شنیدید یک وان حمام! که می توانید داخل آن آب بریزید و در آن استحمام کنید! جالب اینکه این بی ام و هنوز هم کار می کند و می توانید در حالی که بدنتان در آب فرو رفته است با سرعت 65 کیلومتر در ساعت با آن حرکت کنید و با یک عروسک اردک لاستیکی بازی کنید! فورز با این کارش مفهوم رانندگی با یک خودروی کانورتیبل را از نو تعریف کرد.
اگر این موضوع شما را متعجب کرده است که چطور فورز توانسته است داخل خودرو را از آب پر کند بدون اینکه به سیستم های الکترونیکی آن آسیبی برسد، نباید این نکته را فراموش کنید که او قبلا یک لوله کش بوده است. او از تجربه و تخصص خود استفاده کرد تا تمام اجزای الکترونیکی خودرو را از این سیستم تفکیک کند. حتی محل قرار گرفتن سوییچ در خارج خودرو نصب شده است!
این خودرو ایده بدی نیست به خصوص اگر در مناطق گرمسیری زندگی می کنید که تابش مستقیم آفتاب گرمای زیادی ایجاد می کند. تصور کنید در یک روز داغ تابستانی با سه نفر از دوستان خود داخل یک خودروی کانورتیبل در حالی که در آب فرو رفته اید در حال حرکت هستید!
نظرات
 
 
 
محمد 1397/3/7
خخخخخخخخخخخخ