چهارمین درگ بی ام و M5 جدید و مرسدس E63 S AMG در آفریقای جنوبی + فیلم

10 / خرداد / 1397 - 20:30
تا به حال سه درگ رسمی از مرسدس E63 S AMG و بی ام و M5 جدید در اینترنت منتشر شد که در یکی از آنها مرسدس و در دو تای دیگر بی ام و پیروز شد که البته در هر سه درگ اختلاف جزئی بود. ظاهرا نبرد این دو سوپر سدان هنوز تمام نشده زیرا چهارمین درگ توسط نشریه Cars در آفریقای جنوبی انجام شده است! قبل از اینکه به این درگ بپردازیم یک لحظه تصور کنید که در عصر فوق العاده ای از صنعت خودرو زندگی می کنیم! عصری که در آن می توانید یک سدان خانوادگی 4 در با قدرت بیش از 600 اسب بخار و شتاب حدود 3 ثانیه خریداری کنید!
خودروهای این درگ نیز مانند سه درگ قبلی هستند و دوباره مدل S مرسدس در برابر مدل معمولی M5 قرار می گیرد که قدرت و گشتاور آن 12 اسب بخار و 100 نیوتن متر بیشتر از بی ام و است.
این درگ دو بار انجام می شود که بار اول مرسدس استارت خوبی ندارد ولی بار دوم تقریبا با هم لانچ می کنند و اختلاف آنها بسیار نزدیک است. این بار باز هم بی ام و M5 برنده درگ می شود و تایم های 400 متری که برای آنها اعلام می شود 11.160 ثانیه برای مرسدس و 11.120 ثانیه برای بی ام و است. بنابراین تنها 4 صدم ثانیه آنها را از هم متمایز می کند. وقتی در درگ اختلاف بین دو خودرو اینقدر نزدیک باشد مسلما با اندکی تغییر در شرایط برگزاری درگ ممکن است نتیجه عوض شود. در هر صورت تا الان 1 پیروزی به نفع مرسدس و 3 پیروزی به نفع بی ام و بوده و فعلا بی ام و خودروی سریعتر شناخته می شود.
نظرات
 
 
 
حسام 1397/3/11
"در عصر فوق العاده ای از صنعت خودرو زندگی می کنیم! عصری که در آن می توانید یک سدان خانوادگی 4 در با قدرت بیش از 600 اسب بخار و شتاب حدود 3 ثانیه خریداری کنید!
بايد از فعل هاى سوم شخص "زندگى ميكنند،خريدارى كنند" چون ما تو همچنين كشورى نيستيم. دست دزد ها و مافاى عزيز كشورمون درد نكنه.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران