کینگ کنگ در برابر گودزیلا؛ نبرد داج چلنجر دیمن و نیسان GT-R + فیلم

27 / خرداد / 1397 - 20:30
در این فیلم شاهد رقابت امریکا و ژاپن هستیم. داج دیمن به نمایندگی از امریکا (نماد کینگ کنگ) و نیسان GT-R از ژاپن (نماد گودزیلا) در این درگ حضور دارند. داج دیمن و نیسان GT-R خودروهای کاملا متفاوتی هستند و بزرگترین تفاوت آنها نوع سیستم انتقال قدرت آنهاست که در GT-R از نوع 4 چرخ محرک و در دیمن از نوع دیفرانسیل عقب است و به همین دلیل این یک مزیت بزرگ برای GT-R محسوب می شود. با اینکه GT-R و دیمن هر دو خودروهای مناسب برای درگ هستند ولی در عین حال وزن زیادی دارند. وزن GT-R حدود 1760 و وزن دیمن 1940 کیلوگرم است!
با اینکه تعدادی از مدل های تقویت شده داج دیمن در درگ ها حضور دارند ولی نمونه ای که در این فیلم می بینید استاندارد است. موتور Hemi داج دیمن با سوخت مسابقه ای 840 اسب بخار قدرت تولید می کند. تایرهای جلوی دیمن بسیار باریک هستند. در این رقابت مشخص نیست GT-R هایی که با دیمن رقابت می کنند استاندارد هستند یا تقویت شده.
در این رقابت GT-R های مختلف در چند درگ با دیمن رقابت می کنند و نتایج متغیر است. هر بار که هر کدام از آنها پیروز می شود یک فیلم تخیلی از نبرد کینگ کنگ و گودزیلا نمایش داده می شود!
در مورد نمونه های تقویت سنگین داج دیمن باید گفت که هنوز نمونه ای با قدرت بالاتر از 1500 اسب بخار از این خودرو دیده نشده است و بهترین تایم 400 متری که تا به حال ثبت کرده 9.13 ثانیه است.
ولی نمونه های تقویت سنگین GT-R با قدرت بالاتر از 3000 اسب بخار و تایم 400 متر اندکی کمتر از 7.0 ثانیه نیز وجود دارند.
نظرات
 
 
 
milad 1397/3/27
گادزیلا؟؟..... آفارین..
iliA 1397/3/28
گادزیلا رو دیگه از کجا آوردی گودزیلا یک اسم ژاپنیه تشابه داره به کلمه god دلیل نمیشه گادزیلا بخونی
آیدین 1397/3/28
الان «گادزیلا»!!!!! خوب اگه بخوایم بگیم «گادزیلا» اونورم باید بگیم «کینگ کانگ» که درست باشه. بلد نیستید یه چیزی رو خیلی به خودتون فشار نیارید خب. راحت باشید
محمد 1397/3/28
فقط ژاپن و دیگر هیچ.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران