لامبورگینی هوراکان رکورد سرعت جهان در مسافت 1/2 مایل را شکست! + فیلم

1 / تیر / 1397 - 20:30
مسابقات نیم مایل یا 804.7 متر یعنی سرعت! در این رقابت ها یک خودرو از حالت سکون حرکت می کند و سعی می کند در این مسافت به حداکثر سرعت ممکن دست یابد. رکورد نیم مایل به تدریج افزایش می یابد و در این فیلم شاهد یک رکورد جدید هستیم.
لامبورگینی هوراکان توئین توربوی Underground Racing با ثبت رکورد 417.9 کیلومتر در ساعت سریعترین خودرو در مسافت نیم مایل است. در حین این ثبت رکورد عمکرد این لامبورگینی مدام ارتقا می یابد. این خودرو در دورهای اول به سرعت 392.7 کیلومتر در ساعت دست می یابد و تیم مذکور برای مقابله با کمبود چسبندگی مدام این خودرو را دستکاری می کنند. از اینجا به بعد سرعت هوراکان در هر دور افزایش می یابد و سرانجام در دور نهایی رکورد بی نظیر 417.9 کیلومتر در ساعت را ثبت می کند. این سرعت حتی از حداکثر سرعتی که بعضی از سوپر اسپرت ها در مسافت های بسیار طولانی تر از 800 متر می توانند به آن دست یابند نیز بیشتر است!
در این فیلم شاهد تلاش فرد دیگری هستیم که سعی می کند با نیسان GT-R تقویت شده خود به سرعت بالایی در حد ثبت رکورد دست یابد. با اینکه این GT-R به اندازه لامبورگینی هوراکان تیم Underground Racing موفق نبود ولی توانست به سرعت شگفت انگیز 408 کیلومتر در ساعت برسد.
تیم Underground Racing جزو ممتازترین تیونرهایی است که می توانند خودروهایی خلق کنند که در مسافت نیم مایل به سرعت های جنون آمیز برسند. در 21 می سال 2017 یکی از هوراکان های تقویت شده این تیم با رسیدن به سرعت 402 کیلومتر در ساعت رکورد جدیدی در آن زمان ثبت کرد.
یکی دیگر از لامبورگینی های تقویت شده این تیم در سال 2015 توانست به سرعت 383.9 کیلومتر در ساعت برسد که باز هم در زمان خودش صاحب رکورد بود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران