تیزر رسمی معرفی آئودی A1 جدید؛ هاچبک کوچک و جذاب آئودی

2 / تیر / 1397 - 20:30
اخیرا آئودی از نسل دوم A1 رونمایی کرد که یک هاچبک کوچک و بسیار جذاب است.
در طراحی این خودرو نشانه هایی از طراحی مدل های Ur-Quattro و Sport Quattro به چشم می خورد. آئودی A1 جدید حداقل در حال حاضر یک خودروی رالی نیست اما شیب سقف و رنگ سیاه برجسته سقف، ظاهر آن را نسبت به نسل قبلی تهاجمی تر نشان می دهند. صاف بودن ستون C زوایای تند این هاچبک کوچک را برجسته تر نشان می دهد و مدل S Line از ویژگی هایی نظیر ورودی هوای بزرگتر در قسمت جلو، یک هواکش کوچک زیر خط کاپوت و اسپویلر بزرگتر در قسمت عقب برخوردار است.
آئودی A1 جدید با تعدادی موتور ارائه می شود که مدل پایه مجهز به موتور 3 سیلندر 1.0 لیتری با قدرت 95 اسب بخار است و قویترین مدل آن مجهز به موتور 2.0 لیتری 4 سیلندر توربوشارژ با قدرت 200 اسب بخار است. می توان موتور 3 سیلندر آئودی A1 را با گیربکس 6 دنده دستی یا گیربکس دو کلاجه S Tronic انتخاب کرد ولی مدل S Line که گل سرسبد مدل های A1 و مجهز به موتور 2.0 لیتری توربوشارژ است تنها با گیربکس S Tronic ارائه می شود.
آئودی A1 جدید از تجهیزات ایمنی مانند سیستم اخطار خروج از لاین، سیستم اخطار پیشگیری از تصادف همراه با سیستم ترمز اضطراری خودکار و کروز کنترل تطبیقی برخوردار است.
ظاهرا قرار است در مدت کمتر از 1 سال مدل S1 این خودرو با قدرت 250 اسب بخار نیز معرفی شود که احتمالا یک هاچبک بسیار سریع خواهد بود. پیش بینی می شود این خودرو شتابی در محدوده 6 ثانیه داشته باشد.
در این فیلم تبلیغاتی با طراحی داخلی و خارجی این هاچبک زیبا آشنا می شوید.
نظرات
 
 
 
پوریا 1397/4/4
جلوش خیلی شلوغ شده در کل طراحی داخل متفاوته ولی طراحی بدنه یکم بیش از حد شلوغ شده و ایودی میتونست از رینگای مشکی استفاده کنه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران