تصادف فراری 458 درست چند لحظه پس از خروج از نمایندگی فراری

4 / تیر / 1397 - 11:00
یک زن چینی در طی هفته گذشته یک دستگاه خودروی فراری 458 را از نمایندگی این کمپانی در شهر ونلینگ چین اجاره کرده و درست چند لحظه پس از خروج از نمایندگی با از دست دادن کنترل خودرو با گاردریل کنار خیابان و خودروهای لاین مقابل برخورد می کند.
همانطور که مشاهده می کنید در ابتدای ویدئو فیلمی که خود راننده از داخل فراری 458 گرفته است قرار دارد. راننده در این چند لحظه کوتاه عنوان می کند که اولین باری است که یک فراری را می راند و بسیار بابت این موضوع شگفت زده است.
تعدادی از بازدیدکنندگان نکته سنج این ویدئو عنوان کرده اند که چراغ سيستم كنترل کشش TCS در پنل خودرو خاموش بوده و همین موضوع احتمالا عاملی بوده که از سر خوردن و تصادف خودرو جلوگیری نکرده است.
در خودروهای مجهز به سیستم کنترل کشش (Traction Control System) هنگام پیچیدن و حرکت روی سطوح لغزنده به ویژه در شرایط آب و هوای بارانی و برفی و نیز جاده‌های خاکی، اگر بیش از اندازه گاز داده شود، هرزگردی چرخ‌های محرک کنترل می شود. به طور کلی این سیستم مانع از ناپایداری خودرو می شود.
این موضوع به خصوص در مورد یک سوپرکار 562 اسب بخاری دیفرانسیل عقب صدق می کند.
البته عده ای دیگر از بازدیدکنندگان ویدئوی مذکور این احتمال را عنوان کرده اند که ممکن است خودرو در مد مسابقه ای بوده و به همین دلیل سیستم کنترل کشش آن خاموش است. خاموش بودن این سیستم در مسیرهای مسابقه ای برخلاف جاده ها می تواند یک آپشن و مزیت عمده محسوب شود.
به نظر می رسد که چرخ ها و قسمت جلوئی خودرو پس از تصادف کاملا از دست رفته است.
قسمت غم انگیز ماجرا آسیب دیدن خودروهای دیگری است که در لاین مقابل فراری 458 حرکت می کردند.
نظرات
 
 
 
asajjad 1397/4/4
این که از خودرو های ایرانی بی کیفیت تره
احمد 1397/4/4
بنده خدا چه ضد حالی خورد، دیگه سراغ فرراری نمیره، شایدم اصلا دیگه ماشین اجاره نکنه. بعدشم حیف فرراری نازنین که اینجوری داغونش کرد، خدا سر هیچ کس نیاره با ماشین امانت یا اجاره ای تصادف کنه.
بهنام 1397/4/5
عیب-نداره-قسط-میبنده-یکساله-خسارتشو-میده

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران