درگ ریس نیسان GT-R و بی ام و M4

5 / تیر / 1397 - 11:00
نیسان GT-R که به گودزیلا معروف است حتی پیش از آن که قدم در خاک ایالات متحده بگذارد به دلیل سرعت و شتاب فوق العاده ای که داشت توانست محبوبیت خوبی را بدست آورد. در واقع این سوپراستار دوست داشتنی نیسان از بدو تولد بسیار قدرت مند بوده و رقبای زیادی را از سرتاسر جهان به چالش می کشید. یکی از رقبای جدی این خودرو بی ام و M4 است. بی ام و M4 در رقابت با گودزیلا بارها شکست خورده اما همچنان دست از تلاش برنداشته است.
کوپه M4 سبکتر و قدرتمندتر از M3 است و شانس بیشتری نسبت به این خودرو در مقابل گودزیلا دارد.
در این ویدئو دو مسابقه بین هر دو خودروی مذکور در مسافت یک چهارم مایل برگزار می شود که حتی با وجود تلاش انکارناپذیر M4، گودزیلا در انتها با زمان 10.61 ثانیه مقام اول را از آن خود می کند. زمان M4 نیز 10.99 ثانیه است.
در مسابقه دوم نیز که نیسان GT-R در لاین نزدیک به دوربین قرار دارد به راحتی مقام اول را از آن خود می کند. در این راند نیسان حتی سریعتر عمل کرده و زمان 10.59 ثانیه از خود ثبت می کند. اما کوپه بی ام و رکوردی به شدت ضعیف را از خود به جا می گذارد.
قدرت موتور بی توربوی نیسان چیزی در حدود 565 اسب بخار بوده و قدرت موتور بی ام و 425 اسب بخار است.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/4/5
فقط میشه در مقابل GTR تعظیم کرد !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران